Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

SUPER OFERTA działka inwestycyjna Pszczyna

(Pszczyna, )
SUPER OFERTA działka inwestycyjna Pszczyna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na sprzedaż działka inwestycyjna przy trasie DK1 Katowice-Bielsko.
UWAGA - Kupujący nie płaci prowizji!
W najnowszym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy Pszczyna oznaczona jest jako teren koncentracji usług różnych, co daje bardzo szeroki wachlarz możliwości docelowego przeznaczenia gruntu.
Działka jest zlokalizowana w odległości 180m od DK1, na pograniczu Pszczyny. Możliwość dojazdu do działki na 2 sposoby - bezpośrednim zjazdem z DK1 drogą gminną utwardzoną bez ograniczeń tonażu, lub pośrednio od innej drogi asfaltowej (poprzez zjazd z DK1 z obu kierunków, z sygnalizacją świetlną).
Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstających oraz już istniejących obiektów usługowych, hotelowych i przemysłowych. Ma kształt regularnego trapezu zbliżonego do kwadratu, o bokach 100x83x88x83m.
Działka położona jest na wzniesieniu, ładna widokowo i bezpieczna w aspekcie zalewowym.
Powierzchnia 7819m2
Zapraszamy do negocjacji!
Zainteresowanych proszę o kontakt: 603893120


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl