Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

SPRZEDAM działkę rekreacyjną nad jeziorem Cieszyno Łobeskie

(Cieszyno Łobeskie, Węgorzyno, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
działka rekreacyjna nad jeziorem Woświn.
Cieszyno Łobeskie, gmina Węgorzyno
> działka nr 169/20 o powierzchni 577 m2 i działka nr 169/21 ( 1/8 działki o powierzchni 433 m2 - czyli współwłasność w drodze).
> Plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza ją pod zabudowę rekreacyjną indywidualną.
> Teren znajduje się na górce z widokiem na jezioro. Na działce nic nie robiliśmy , jest ona porośnięta trawą, tzw. łąka.

Okolica jest nad wyraz spokojna, jest to teren parku krajobrazowego, nad samym jeziorem - jakieś 50m.
W okolicy są lasy i pola, łąki, małe wioski, bezpośrednio do Cieszyna prowadzi linia kolejowa i jest stacja.

Jezioro jest bardzo czyste, obowiązuje tam zakaz pływania na sprzęcie zmotoryzowanym, czyli żadnych motorówek , czy skuterów.

Kilka informacji na temat jeziora:
"Woświn &#8211; jezioro na Pojezierzu Ińskim, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Węgorzyno, w dorzeczu Uklei. Jezioro znajduje się na obszarze pomiędzy miastem Węgorzyno i Dobra.

Jedno z największych jezior na Pojezierzu Ińskim i największe jezioro w dorzeczu Regi. Powierzchnia zwierciadła wody według różnych źródeł wynosi od 767,5 ha do 809,7 ha. Średnia głębokość jeziora wynosi 9,4 m, natomiast głębokość maksymalna 28,1 m. Akwen osiąga długość ok. 9,5 km i szerokość ok. 2 km.

W 2000 roku dokonano badań czystości wody Woświna, gdzie oceniono stan wód na II klasę czystości, a jezioro otrzymało II kategorię podatności na degradację biologiczną.

Jezioro znajduje się w Ińskim Parku Krajobrazowym. Woświn został objęty obszarem specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska.

Łagodne wybrzeża sprawiają, że jest ono przyjazne dla kąpieli i rekreacji wodnej."

Nad jeziorem jest wytyczone miejsce na biwak, czysta plaża i dość spore molo.

W lecie jest wypożyczalnia sprzętu wodnego, kajaki, rowerki, łódki.

Działki położone koło naszej nadal nie są zabudowane, większość jest własnością okolicznych gospodarzy. W okolicy we wsi są sklepy i sezonowo quady i paintball.

CENA 23000

W przypadku konkretnych pytań proszę telefonować 606146513
Kamila


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl