Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

SPRZEDAM PIĘKNĄ DZIAŁKĘ POD LASEM 40 km od OLsztyna z WArunkami zabudowy na dom i siedlisko 3 zł/1m

(Żardeniki Gmina Jeziorany, Olsztyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

MAM do sprzedania przepiękną , urokliwą działkę ROLNĄ Która jest w tej chwili ŁĄKĄ EKOLOGICZNĄ na WArmii, ale można tam wybudować co najmniej jeden dom z budynkami gospodarczymi . BYć może, będzie też możliwość utworzenia na tym terenie np. małej Wioski Ekologicznej dla kilku..np 2, 3 rodzin. W przyszłosci można bedzie dokupić sąsiadujące grunty i powiększyć teren( MIN 40 ha)

OD 3 lat biorę dopłaty z tytułu posiadania łąki ekologicznej, które można przejąć. Raz w roku minimum trzeba skosić z tego tutułu i zebrać siano. Dopłaty to kwota ok 8 tys rocznie


Niewątpliwą zaletą działki jest też to, że nie ma blisko ani w najbliższej okolicy Żadnych słupów wysokiego napięcia które szpecą widoki i niewątpliwie źle wpływaja na zdrowie mieszkajacych na działce osób. Nie ma też blisko żadnych anten telefonii komórkowej. Woda pitna może być dociągnięta z sieci wodociągowej, ale bardziej opłaca sie wywiercenie studni głębinowej . Dostałam informacje od znajomego radiestety ze jakość wody jest bardzo dobra.
NA działce mozna mieszkać, albo też stworzyć tam na przykład gospodarstwo agroturystyczne, można też zacząć uprawę np. warzyw ekologicznych, ponieważ klasa ziemi jest bardzo dobra.
KLASA III b- 2,16 ha
klasa IV - 5, 53 ha

DZiałka położona jest 40 km od OLsztyna, w gminie JEziorany.
KUpiłam ją 3 lata temu ponieważ chciałam nabyc jakąś ziemię rolną, zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia i miałam plany związane z tą ziemią..niestety z przyczyn życiowo-finansowych muszę ją sprzedać..
MAm nadzieje ze znajdzie ona cudownego nabywce który pokocha ją tak jak ja i stworzy na niej piękne siedlisko, lub po prostu zrealizuje jakieś swoje piękne marzenia.

DZiałka połozona jest na kolonii, 2,5 km od wsi Żardeniki, na skraju lasu Państwowego. JEj ukształtowanie róznież jest bardzo malownicze ponieważ część terenu jest pagórkowata, a część bardziej płaska. NA działce znajduje sie staw, który mozna powiększyć. Od północy, od drogi gminnej działkę osłania 1,5 ha lasku brzozowego który wchodzi w jej skład i jest w cenie.

Powierzchnia całego obszaru - 9,3 ha, w tym łąki 7,8 ha, las brzozowy 1,5 ha.

OD południa i wschodu działke osłania las Państwowy , a od zachodu rozciąga sie piękny widok na okolice gdzie mozna równiez podziwiać zachody słońca.
Najbliżsi dwaj sąsiedzi znajdują sie w odległosci 250 i 700 m od działki. Prąd można dociagnąć lub postawić wiatrak na najwyższym wzniesieniu działki gdzie dość mocno wieje..TAm też widać, że jest to najwyży punkt widokowy w promieniu kilku kilometrów. Rozciąga się z tamtąd bardzo ładny widok na okolicę.

Na DZIAŁCE ROSNĄ GRZYBY,, POZIOMKI, JEST TEZ KAWALEK STAREGO SADU ( KIEDYŚ BYŁO TAM SIEDLISKO) LASEK BRZOZOWY OBFITUJE RÓZNIEZ W GRZYBY SCZEGÓLNIE JESIENIA JEST ICH BARDZO DUŻO.
Na DZIAŁCE SPOTKAŁAM TEŻ SARNY, LISY, ZAJĄCE , CZAPLE I ŻURAWIE..
W CZERWCU KIEDY ROZKWITA ŁĄKA TRAWA JEST USŁANA KWIATAMI.
ZIAMIA JEST BARDZO DOBREJ KLASY III I IV..V JEST BARDZO MAŁO..ZIEMIA NIE BYŁA PRZEZ 10 LAT UPRAWIANA I NIE STOSOWANO TEM NAPEWNO PRZEZ TEN OSTATNI OKRES ZADNYCH SZTUCZNYCH NAWOZÓW.
Do JEZIORA NAJBLIŻSZEGO JEST OK 4 KM. JEST TO DUŻE I BARDZO CZYSTE JEZIORO LUTERSKIE, Z POMOSTEM I PLAŻA..NAD JEZIOREM JEST OŚRODEK GDZIE MOZNA ZAMÓWIĆ OBIAD, NOCLEG ITD. MOZNA TEŻ PO JEZIORZE ŻEGLOWAĆ.
NA DZIAŁCE TROCHE SAMOSIEJEK, GŁÓWNIE BRZOZY, DĘBY, SOSNY, SWIERKI, JODŁY..
Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Listopad, 2010  22:20Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl