Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów.

(Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2), Suwałki, )
Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów. Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów. Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów. Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
PROMOCJA! PRZY ZAKUPIE TEJ DZIAŁKI OTRZYMUJECIE KURS NURKOWY I STOPNIA GRATIS!
Przepięknie położona działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów.
Działka na lekkim wzniesieniu, z łagodnym zejściem do jeziora.(Ponad połowa działki to płaski teren.) Uporządkowany, łagodny brzeg &#8211; własna linia brzegowa o długości ok. 12 m. Idealne miejsce do wypoczynku, raj dla wędkarzy. Na działce drewniany domek bez fundamentów.

Jezioro Wysokie jest bardzo urokliwe, z wyraźną linią brzegową. Jest jeziorem rynnowym o długości 1,6 km, szerokości 200 m i powierzchni 32 ha. Leży na wysokości 179,8 m n.p.m. Jego tafla jest wyższa od sąsiadującego z nim Jeziora Rospuda Filipowska (173,2 m n.p.m.). Południowy brzeg jeziora od strony wsi Supienie jest zalesiony.

Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena 59000 PLN!

Polecamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny: Marta Mikielska (numer licencji: 14978)

e-mail: biuro@banknieruchomosci.suwalki.pl
telefon: 515 428 988 / 501 766 561

BANK NIERUCHOMOŚCI
Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl