Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie Sprzedam Działkę W Międzyrzeczu Górnym

(Bielsko-Biała, )
Pilnie Sprzedam Działkę W Międzyrzeczu Górnym Pilnie Sprzedam Działkę W Międzyrzeczu Górnym Pilnie Sprzedam Działkę W Międzyrzeczu Górnym Pilnie Sprzedam Działkę W Międzyrzeczu Górnym


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
BARDZO PILNE !!
Na sprzedaż działka budowlano - rolna położona w gminie Jasienica. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4 ha stanowią dwie działki. Pierwsza to działka budowlana o powierzchni 2587 m2, na której znajdują się zabudowania dawnego dworku/folwarku, wraz z budynkami gospodarczymi, o przybliżonej łącznej powierzchni 400 m2. Budynki te posiadają wprawdzie zgodę na rozbiórkę, co pozwoliłoby na wpisanie w to miejsce zupełnie nowej zabudowy o charakterze siedliskowym czy rezydencjonalnym. Jednakże nie są w aż tak katastrofalnym stanie i posiadają pewien unikalny charakter, a ręce pasjonata są jeszcze w stanie wskrzesić te mury. Istnieje także możliwość rozbudowy.
Druga działka jest gruntem rolnym o powierzchni 11 671 m2. Zgodnie z perspektywami planistycznymi gminy, przy najbliższej zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszar budowlany w/w nieruchomości powiększy się do ok. 30 arów, wgłąb owej działki rolnej. Obie działki graniczą ze sobą bezpośrednio i tworzą zwartą posiadłość, a ich sprzedaż możliwa jest tylko w całości. Dojazd odbywa się utwardzoną drogą gruntową, ok. 200 m od drogi asfaltowej.
W pobliżu, umilając nastrój, przepływa nieduży uregulowany potoczek. Nieduży fragment działki jest z kolei zalesiony. Całość jest na uboczu, z dala od głównych dróg i w pełnej spokoju i zacisza okolicy.

UWAGA - koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca, nie obciążamy prowizją kupującego !

UWAGA - z uwagi na wyjątkowo pilny charakter sprzedaży, istnieje jeszcze możliwość negocjacji aktualnej ceny !

Kontakt: 606379479

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Marzec, 2012  13:22Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl