Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie Sprzedam DziaŁkĘ PracowniczĄ W-wa ZĄbki 600m2

(W-wa ZĄbki, Warszawa, )
Pilnie Sprzedam DziaŁkĘ PracowniczĄ W-wa ZĄbki 600m2 Pilnie Sprzedam DziaŁkĘ PracowniczĄ W-wa ZĄbki 600m2


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam Wszystkim,


Pilnie Sprzedam DziaŁkĘ PracowniczĄ O Powierzchni 600m2 (dwie Działki Połączone Ze Sobą) Z Powodu Wyjazdu. DziaŁka Znajduje SiĘ Na Terenie Rod "gaj" Przy Ul. Janowieckiej 77. Warszawa-zĄbki.

Na DziaŁce Znajduje SiĘ Stara Altana Do Kapitalnego Remontu Albo Wyburzenia, Poza Tym DziaŁka Jest W MiarĘ Zadbana, Nie Ma Na Niej Żadnych KrzakÓw, ZaroŚli Itp. Tylko Trawka I Kilka Drzewek. Ogrodzenie Do Poprawienia. DziaŁka Do Zagospodarowania - Dlatego TeŻ Cena Jest Tak Atrakcyjna!!!!

Roczne Koszty Utrzymania DziaŁki To Jedynie 224zŁ.

Przy Zakupie Konieczne Jest Wniesienie OpŁaty Wpisowej I Inwestycyjnej Na Rzecz Ogrodu - Koszt Ok 700zŁ.

Na DziaŁce Jest Woda I PrĄd, PrĄd Jest Jednak OdŁĄczony - Bo Nie Korzystamy, Na Życzenie PodŁĄcza Go DziaŁkowy Elektryk.

Wszelkie Dodatkowe Informacje 608-621-385 Lub E-mail.


Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Czerwiec, 2011  13:28Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl