Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Nad jeziorem Długim/Modzerowskim 20km od Kłodawy

(Długie Izbica Kujawska, Kłodawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Działka od 750m2, cena od 15000zł


proponuję działki w miejscowość Długie, gmina Izbica Kujawska, działki 190 m od jeziora, pomiędzy działką a jeziorem las państwowy, Bukowo-dębowy, ponad 100u letni, bardzo ładne miejsce z dobrym dostępem do wody, media dostępne to prąd i woda (wodociąg gminny), koszt prądu to 178 zł za każdy zamówiony kilowat mocy przyłącza, koszt wody/przyłącza to około 600 zł plus vat. działki otoczone z dwóch stron lasem, jest tam bardzo ładna działka z własnym stawem. Są to działki w tzw pierwszej linii - pomiędzy jeziorem a działką jest tylko las państwowy, o którym wspomniałem. Atutem jest też bardzo dobry dojazd - z asfaltu 150 metrów drogą gruntową utwardzoną. Na sprzedane działki mam wydane warunki zabudowy na domy rekreacyjne (do wglądu), możliwe wydanie warunków zabudowy na domy całoroczne. Zejście do wody jest bardzo łagodne, jest miejsce do wodowania wszelkich łodzi. Swobodny dostęp do kilkuset metrów linii brzegowej.
Jeziorem tym zarządza Państwowe Gospodarstwo Rybackie z siedzibą w Szpetalu Górnym.
Najłatwiej jest wykupić pozwolenie tylko na to jezioro, ja zawsze robię to w sklepie wędkarskim w Izbicy Kujawskiej, ok. 5-6km na północ od jeziora (jeżeli ktokolwiek wybierałby się tam na ryby, należy jechać do Izbicy Kuj. i zapytać ludzi w centrum, aby nakierowali na sklep).
Opłata nie jest droga, zależy też na jaki okres.
Ryb jest dużo... Leszcze do 5kg, Liny do 3 kg, Szczupaki do 9 kg, Węgorze do 3kg, Sumy, Sandacze, Płocie i wiele wiele innych..
Działka leży na tzw odcinku leśnym jeziora gdzie rozgałęzia się ono w trzech kierunkach.

Działka ma oznaczenie geodezyjne nr 2 i jest widoczna na załączone mapie.
Pierwsze i drugie załączone zdjęcie przedstawia drzewostan przy samym brzegu jeziora.
Trzecie i czwarte wycinek jeziora widoczny z tego miejsca.
Piąte drogę z działki przez las do jeziora (to jest droga bezpośrednio z działki, jest ona drogą lesna udostępnioną dla ruchu kołowego), jest jeszcze inna droga do jeziora.
Kolejne to fragmenty działki i na koniec jeszcze raz droga przez las.
Działka została podzielona (całość stanowiła 3ha).
W załączeniu przesyłam również mapę podziału z zaznaczeniem działek sprzedanych.
Działka nr 8 jest bardzo atrakcyjna ze względu na staw, który się na niej znajduje - jest to naturalny zbiornik porośnięty na brzegu bardzo ładnym drzewostanem - olchy, osiki, dęby, brzozy i inne, staw jest zarybiony. Działka ze stawem ma 3900m2 - cena 15 zł/m2. Przy stawie jest ładna działka 750m2 - graniczy ze stawem. Jezioro jest duże i czyste.
Działka 2/5, 2/6 do podziału na 750, 1000 lub 1500 m2

kontakt 517232209

dane gps
N: 52*22'17.86''
E: 18*45'36.58''Cena za 1m2 wynosi 20zł.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl