Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Nad jeziorem Długim 90 km od Łodzi, 750m2, 15000zł

(Działki w miejscowość Długie, gmina Izbica Kujawsk, Łódź, )
Nad jeziorem Długim 90 km od Łodzi, 750m2, 15000zł Nad jeziorem Długim 90 km od Łodzi, 750m2, 15000zł Nad jeziorem Długim 90 km od Łodzi, 750m2, 15000zł


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Działki w miejscowość Długie, gmina Izbica Kujawska, działki 190 m od jeziora, pomiędzy działką a jeziorem las państwowy, Bukowo-dębowy, ponad 100u letni, bardzo ładne miejsce z dobrym dostępem do wody, media dostępne to prąd i woda (wodociąg gminny), koszt prądu to 178 zł za każdy zamówiony kilowat mocy przyłącza, koszt wody/przyłącza to około 600 zł plus vat. działki otoczone z dwóch stron lasem, jest tam bardzo ładna działka z własnym stawem. Są to działki w tzw pierwszej linii - pomiędzy jeziorem a działką jest tylko las państwowy, o którym wspomniałem. Atutem jest też bardzo dobry dojazd - z asfaltu 150 metrów drogą gruntową utwardzoną. Na sprzedane działki mam wydane warunki zabudowy na domy rekreacyjne (do wglądu), możliwe wydanie warunków zabudowy na domy całoroczne. Zejście do wody jest bardzo łagodne, jest miejsce do wodowania wszelkich łodzi. Swobodny dostęp do kilku kilometrów linii brzegowej.
Jeziorem tym zarządza Państwowe Gospodarstwo Rybackie z siedzibą w Szpetalu Górnym.
Najłatwiej jest wykupić pozwolenie tylko na to jezioro, ja zawsze robię to w sklepie wędkarskim w Izbicy Kujawskiej, ok. 5-6km na północ od jeziora (jeżeli ktokolwiek wybierałby się tam na ryby, należy jechać do Izbicy Kuj. i zapytać ludzi w centrum, aby nakierowali na sklep).
Opłata nie jest droga, zależy też na jaki okres.
Ryb jest dużo... Leszcze do 5kg, Liny do 3 kg, Szczupaki do 9 kg, Węgorze do 3kg, Sumy, Sandacze, Płocie i wiele wiele innych..
Działka leży na tzw odcinku leśnym jeziora gdzie rozgałęzia się ono w trzech kierunkach.
Kontakt 517 232 209, szczegóły na maila lub telefonicznie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl