Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach.

(Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2), Suwałki, )
Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem w Wiżajnach.
Działka o powierzchni 3400 m2, w kształcie litery L, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z usługami nieuciążliwymi. Działka uzbrojona, wodociąg i kanalizacja na działce, dostęp do prądu. Nieruchomość położona na niewielkim wzniesieniu z przepięknym widokiem na jezioro Wiżajny (około 15 m do linii brzegowej jeziora). Jeden z boków nieruchomości obsadzony żywopłotem, owocujące drzewa owocowe na działce. Utwardzony dojazd z obu stron działki.

Polecamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny: Marta Mikielska (numer licencji: 14978)

e-mail: biuro@banknieruchomosci.suwalki.pl
telefon: 515 428 988 / 501 766 561

BANK NIERUCHOMOŚCI
Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl