Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Na sprzedaz działka budowlana w Bartodziejach!!!

(WĄgrowiec, Wągrowiec, )
Na sprzedaz działka budowlana w Bartodziejach!!! Na sprzedaz działka budowlana w Bartodziejach!!! Na sprzedaz działka budowlana w Bartodziejach!!! Na sprzedaz działka budowlana w Bartodziejach!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
N A S P R Z E D A Ż D Z I A Ł K A B U D O W L A N A W B A R T O D Z I E J A C H !!!!Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1182 m2 w miejscowości Bartodzieje gm. Wągrowiec.PIĘKNA OKOLICA! BLISKO LAS!!!!!Działka położona jest przy drodze asfaltowej pod lasem prowadzącej do Kobylca. Działka posiada warunki zabudowy. Możliwość przyłączenia prądu, wody oraz kanalizacji (w drodze).

Cena: 62 000 złZapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!!Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl