Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Na SprzedaŻ DziaŁka W Pszczynie

(Pszczyna, )
Na SprzedaŻ DziaŁka W Pszczynie Na SprzedaŻ DziaŁka W Pszczynie Na SprzedaŻ DziaŁka W Pszczynie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na sprzedaż teren rolny o powierzchni ponad 40ha. Stanowią go łąki torfowiskowe nad rzeką Pszczynką, położone w granicach gminy Pszczyna. Teren tych łąk jest ze wszech stron otoczony lasami pszczyńskimi i jest wręcz samodzielną krainą geograficzną. Pomimo niepowtarzalnych walorów przyrodniczych, krajobrazowych i siedliskowych, NIE jest objęty żadną formą ochrony - ani Natura 2000, ani użytek ekologiczny ani inną. Daje to więc wiele możliwości inwestycyjnych. Można np. bez zasadniczej ingerencji w środowisko wykorzystać tylko jako tereny łowieckie albo upraw leśnych, rekreacji itp. - otaczające lasy są bardzo bogate w zwierzynę, na słynne polowania przyjeżdżały tu do książąt pszczyńskich koronowane głowy całej Europy. Na terenie tym i wokół niego znajdują się liczne #ambony# myśliwskie do obserwacji m.in. zwierzyny łownej. Można założyć unikalne siedlisko. Ale można także starać się o pozwolenia na eksploatację torfu i złóż piasku pod warstwami torfu, a powstałe w ten sposób wyrobiska przeznaczyć na budowę stawów hodowlanych. Istnieje również możliwość wydzielenia i sprzedaży części oferowanego obszaru - np. połowy, ok. 20ha.
Najdogodniejszy dojazd to niecałe 400m dobrze utrzymanym duktem leśnym (fragment drogi należy do nadleśnictwa Kobiór, a pozostały fragment do gminy) od najbliższej gminnej drogi asfaltowej. Istnieje również możliwość dojazdu innymi duktami leśnymi z 3 różnych stron.
Z jednej strony teren zamykają meandry rzeki Pszczynki. W miejscu tym istnieją przyczółki zniszczonego leśnego mostu drewnianego na rzece Pszczynce. W przypadku odbudowy tego mostku, w porozumieniu z nadleśnictwem, otwierałaby się również możliwość dojazdu do terenu bezpośrednio od drogi wojewódzkiej oddalonej o ok. 1 km. Niedaleko jest również do pokazowej zagrody żubrów pszczyńskich (równo 2km, możliwość dojścia nawet pieszo przez przepiękny las w niecałe 30min).
Tak usytuowany teren, w środku olbrzymiego dziewiczego lasu, możliwy do kupienia przez prywatną osobę, to absolutny unikat, do tego w niewygórowanej cenie!
Ponadto, na chwilę obecną są przyznane wysokie dopłaty na ten grunt.
Powierzchnia 40,46ha
Cena 5 000 000 PLN
12 PLN/m2
Choć prawdopodobnie nie jest ostateczna...

Zainteresowanych proszę o kontakt: 606379479


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl