Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Na SprzedaŻ DziaŁka Budowlana W Kobylanach

(Kraków, )
Na SprzedaŻ DziaŁka Budowlana W Kobylanach


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana znajdująca się w miejscowości Kobylany (gmina Zabierzów, woj. małopolskie) z pięknym widokiem na Dolinę Kobylańską.

Położona na Wyżynie Krakowsko- Częstochowskiej Dolina Kobylańska, zalicza się do tzw. dolinek krakowskich- obszarów wchodzących w skład Krakowskiego Parku Krajobrazowego. Położona jest miedzy Kobylanami a Karniowicami. Dolina przyciąga pięknem krajobrazu i różnorodnością roślinności. Jest to świetne miejsce zarówno dla amatorów wspinaczki, jak i mniej aktywnych turystów.


Powierzchnia działki wynosi 5700m2, a jej wymiary to 25x 230m. Teren działki jest równy i porośnięty niską trawą. Aktualnie działka nie sąsiaduje z żadnymi zabudowaniami. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Wszystkie media znajdują się blisko działki. W okolicy znajduje się szkoła oraz kościół.

Działkę można obejrzeć na
http://http://www.youtube.com/watch?v=kkuavqp-4To&context=C431a936ADvjVQa1PpcFNzv_2qYSeOfAjEte2dJDmr3hTMXlfctog= »

Kontakt: 603893120


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl