Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona bezpośrednio nad jeziorem.

(Sobieradz, Pozostałe miejscowości, )
Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona bezpośrednio nad jeziorem. Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona bezpośrednio nad jeziorem. Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona bezpośrednio nad jeziorem. Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona bezpośrednio nad jeziorem.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
OKAZJA - KUPUJ Z ARCHITEKTEM !!! NIE PŁAĆ PROWIZJI / WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA
Malownicza działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona nad Jeziorem Sobieradzkim Małym ( za miedzą znajduje się Jezioro Sobieradzkie Duże z możliwością plażowania ).
Sobieradz znajduje się 6 km na południowy wschód od wsi Gardno i 8km od Jeziora Wełtyńskiego. Dojazd ze Szczecina (25km) nową droga ekspresową S3.
Działka o powierzchni 3038m2 w cenie 220.000,- PLN ma bezpośrednie dojście do zarybionego jeziora. Teren jest pagórkowaty, o niewielkim nachyleniu. Prąd i woda znajdują się 50m od działki. Planowane jest doprowadzenie kanalizacji przez Gminę. Dojazd częściowo drogą asfaltową gminną i wewnętrzną gruntową
Wydane zostały warunki zabudowy stanowiące o możliwości zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz budowy przydomowej oczyszczalni ścieków . Łączna powierzchnia zabudowy 10% powierzchni działki. Wysokość do 2 kondygnacji - 9m do kalenicy. Dach symetryczny, dwuspadowy.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 3008m2.
Firma IWASZCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI I PROJEKTOWANIE oferuje również usługi projektowe, wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze,adaptacje projektów katalogowych oraz aranżacje i projektowanie wnętrz.

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
arch. Igor Iwaszczyński ( nr licencji 10907 ), tel. 533 522 450Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl