Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Grodkowice - działka budowlana, 8a

(Grodkowice, Pozostałe miejscowości, )
Grodkowice - działka budowlana, 8a Grodkowice - działka budowlana, 8a Grodkowice - działka budowlana, 8a Grodkowice - działka budowlana, 8a


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
GRODKOWICE &#8211; Gmina Kłaj, Powiat Wielicki: Przedmiotem sprzedaży są trzy bardzo ładne działki budowlane o powierzchni nieco ponad 8 arów każda (szerokość ok. 25-26 m, długość 30-32 m), z istniejącym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działki są pięknie usytuowane, z widokiem na okoliczne wzniesienia , z dużą ilością przestrzeni.
Do działek prowadzi droga gminna, utwardzona, a do działek &#8222;3&#8221; i &#8222;4&#8221; droga na zasadzie współwłasności, w cenie sprzedaży. Media &#8211; prąd, woda w trakcie podłączania, kanalizacja i gazociąg w planie do realizacji w 2012r. Do centrum Krakowa jest 25 km, a ok. 3 km do zjazdu z autostrady A4 w Szarowie. Ponadto kilkaset metrów od działki na drodze nr 4 jest rozwinięta komunikacja autobusowa i busowa z Krakowem, Wieliczką i Bochnią.
Istnieje możliwość zakupu dwóch działek, bezpośrednio do siebie przylegających co dawałoby posesję o wymiarach ok. 26m x 60m.
Cena sprzedaży: 95zł za m2

Lokalizacja: g.co/maps/sh2vq

Grzegorz Boksa

12 4466819
69 7122792


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl