Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż

(Grodkowice, Pozostałe miejscowości, )
GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż


Odpowiedz: cb1105260004@gmail.com
GRODKOWICE, okolice Wieliczki - Atrakcyjne działki na sprzedaż


GRODKOWICE &#8211; Gmina Kłaj, Powiat Wielicki: Przedmiotem sprzedaży są cztery bardzo ładne, prawie kwadratowe działki budowlane o powierzchni nieco ponad 8 arów każda (szerokość ok. 25-26 m, długość 30-32 m), z istniejącym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Pięknie usytuowane, płaskie działki z widokiem na okoliczne wzniesienia (przy dobrej widoczności można zobaczyć Tatry), z dużą ilością przestrzeni.
Do działek prowadzi droga gminna, utwardzona, a do działek &#8222;3&#8221; i &#8222;4&#8221; droga na zasadzie współwłasności, w cenie sprzedaży. Media - prąd, woda do podciągnięcia od sąsiadów, kanalizacja i gazociąg w planie. Do centrum Krakowa jest 25 km, a ok. 2,5 km do zjazdu z autostrady A4 w Szarowie. Ponadto kilkaset metrów od działki na drodze nr 4 jest rozwinięta komunikacja autobusowa i busowa z Krakowem, Wieliczką i Bochnią. Te działki, jak i sąsiedztwo nie były dotknięte powodzią.
Istnieje możliwość zakupu dwóch działek, bezpośrednio do siebie przylegających co dawałoby posesję o wymiarach ok. 26m x 60m.
Cena sprzedaży: 95 zł za m2


Renata
+48 12 446 68 19
+48 697 122 792

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Maj, 2011  10:19Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl