Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działki rolne na Mazurach; Grabnik

(Grabnik, Ełk, )
Działki rolne na Mazurach; Grabnik


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kompleks działek rolnych graniczących bezpośrednio z dużym obszarem leśnym lasów państwowych.

Nieruchomość położona około 14 km od centrum miasta Ełk w sąsiedztwie wsi o charakterze mieszkalno, letniskowym; Garbnik, w której dokonano inwestycji polegającej na zmianie nawierzchni drogi prowadzącej przez wieś z utwardzonej brukowanej na asfaltową, wzdłuż drogi położono również chodniki.
W sąsiedztwie terenu przedmiotowej nieruchomości znajduje się jezioro Sawinda Wielka, natomiast w zabudowie wsi Garbnik zlokalizowane jest jezioro z ogólnodostępną plażą gminną.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną przejezdną przez cały rok, przebiegającą wzdłuż jednej z granic działki, prowadząca do miejscowości Stare Juchy o nawierzchni utwardzonej. Istnieje możliwość zabudowania przedmiotowej działki, według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy ww. nieruchomość położona jest w strefie polityki przestrzennej S1; obejmującej tereny potencjalnego rozwoju w oparciu o funkcję turystyczną położone w ciągu jezior Jędzelewo, Rekonty, Ułówki, Laśmiady oraz Sawinda Wielka i Sawinda Mała.
Lokalizacja terenu, sąsiedztwo wielu malowniczych jezior i lasów stwarzają bardzo dobre warunki do wypoczynku. Idealne miejsce na budowę domu całorocznego.

Istnieje możliwość zakupienia działek o pow. 3000 m2
Cena każdej z działek; 15 zł/m2

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Luty, 2011  20:57


Podobne ogłoszenia
  1. Rolne Sprzedam !!!

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl