Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działki rolne k. Ełku - Giże

(Giże, Ełk, )
Działki rolne k. Ełku - Giże Działki rolne k. Ełku - Giże Działki rolne k. Ełku - Giże Działki rolne k. Ełku - Giże


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kompleks działek rolnych położonych we wsi Giże Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy w odległości ok. 300 m od linii brzegowej jeziora Selment Wielki. Ciche i spokojne miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Selment Wielki to jedno z piękniejszych jezior w powiecie ełckim, ma powierzchnię 1273 ha. W części jezioro objęte jest strefą ciszy, dlatego stanowi bardzo atrakcyjne miejsce do spokojnego wędkowania. Wody jeziora obfitują w szczupaki, okonie, węgorze, liny, karasie i karpie.
Selment Wielki stanowi także idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, takich jak : pływanie, windsurfing, żeglarstwo, wioślarstwo.

Bliskie sąsiedztwo zabudowań wsi Giże i Brodowo pozwala na podjęcie starań o uzyskanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu.

Ze względu na warunku terenowe nieruchomości (część położona jest w obszarze podmokłym); istnieje możliwość wykopania stawu.

Dojazd do nieruchomości; do wsi Giże droga asfaltowa, a dalej (ok. 600 m) gminna droga gruntowa.
Uzbrojenie; w drodze prąd. Planowane wykonanie wodociągu oraz kanalizacji.

Istnieje możliwość zakupienia działek o pow. ok. 3000; 4000 m2
Cena każdej z działek ; 12 zł/m2


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl