Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działka z budynkiem gospodarczym

(Janowo, Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Działka z budynkiem gospodarczym. PILNIE SPRZEDAM BARDZO!!!!!! Potzrebuje pilnie pieniedzy dla tego zależy mi na szypkej sprzedarzy , poniewarz jestem po przebytej chorobie nowotworowej kości i aputacij nogi i potrzebuję pieniędzy na dalsze życie i spłatę drobnych długów .
Wielkość łącznie z budynkiem to około 22 ara
Działka połorzona jest przy ulicy
Budynek jest w dobrym stanie welbowany z pientrem o powieszchni łącznej 200m2 .Budynek jest podzielony na gararz i inne pomieszcenia Pietro nie iest podzielone cała powieszchnia jest wolna .Bydynek jest umieszczony w rogó działki na koncu .Więc cała działka jest do . dyspozycij . Morzna postawic dom jak również z budynku który na niej stoi można zrobić bydynek mieszkalny .Przez działkę przebiega prąd i woda .Działka znajduje się zaraz obok mojej posesij .Potrzebna jest geodezja na jej oddzielenie koszt geodezij jest wliczony w cenę .Oddzielenie jest bardzo proste !!!! Zainteresowanych proszę o konakt telefoniczny pod numer podany w ogłoszeniu ( 792457031 ) lub kontakt mejlowy .Tak ogólnie cenię 30.000.Działka znajduje się w mjescowości która jest położona 4 kilometry od jeźora .Jeźoro znajduje się w mjejscowości Zawady .Od działki znajdują się niedaleko lasy .Cena naprawdę jest niska do wartości działki i budynku który na niej stoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OKAZJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Kwiecien, 2012  16:59Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl