Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działka w Dulowej o pow 36 ar

(Dulowa, gm Trzebinia, Kraków, )
Działka w Dulowej o pow 36 ar Działka w Dulowej o pow 36 ar Działka w Dulowej o pow 36 ar


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam działkę w Dulowej o pow. 36 ar . Działka zlokalizowana jest przy ul. Św. Floriana, skąd jest bezpośredni wjazd na działkę. Działka objęta jest planem zagospodarowania, który przewiduje na jej terenie zabudowę jednorodzinną. (plan zabudowy można obejrzeć na stronie UM Trzebinia http://www.trzebinia.pl/_files_/zagospodarowanie-przestrzenne/dulowa/RYSUNEK%20PLANU%20NR%201%20obszar%201.jpg obszar 3MN).
Wszystkie media z wyjątkiem gazu w działce lub drodze.
Miejscowość, w której znajduje się działka to bardzo spokojna i cicha okolica z pięknymi widokami. Od działki do szkoły, sklepu, kościoła, przystanku autobusowego oraz przystanku kolejowego piechotą idzie się nie dłużej niż 10 min.
Dulowa to miejscowość o bardzo atrakcyjnej lokalizacji, leży przy trasie 79 w sąsiedztwie Puszczy Dulowskiej pomiędzy Krakowem, do którego jest 30km a Katowicami, do których jest 37km. W pobliżu znajduje się też kilka miast, tj. Trzebinia, Chrzanów, Krzeszowice, Jaworzno, Olkusz. Puszcza Dulowska oferuje możliwość zbierania grzybów, borówek, znajduje się w niej mnóstwo szlaków rowerowych, jeden z nich prowadzi do zamku Tenczyn w Rudnie. Okolica bogata jest również w różnego typu akweny, największy z nich to zalew Chechło.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Dołączone zdjęcia prezentują widok z działki.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl