Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działka budowlana nad brzegiem jeziora Resko, w odległości 400m od morza.

(Rogowo, Trzebiatów, )
Działka budowlana nad brzegiem jeziora Resko, w odległości 400m od morza. Działka budowlana nad brzegiem jeziora Resko, w odległości 400m od morza. Działka budowlana nad brzegiem jeziora Resko, w odległości 400m od morza. Działka budowlana nad brzegiem jeziora Resko, w odległości 400m od morza.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
OKAZJA - KUPUJ Z ARCHITEKTEM !!! NIE PŁAĆ PROWIZJI / WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA
Atrakcyjna działka budowlana o pow. 3725m2 w cenie 2.530.000,- PLN, nad samym brzegiem jeziora Resko, w bliskiej odległości od morza (400m), 250m od głównej drogi na Kołobrzeg.
Teren został podniesiony i ogrodzony z dostępem z drogi utwardzonej. Wykorzystywany jest jako przystań wędkarska, a przy wybudowanym pomoście mogą cumować niewielkie łodzie.
Warunki zabudowy: zabudowa pensjonatowa z funkcją mieszkalną, dopuszcza się uzupełniającą funkcję usług, handlu i gastronomii ( zabudowa do 20% pow. działki i do 2 kondygnacji , maksymalna wysokość do 8,5 m).
Przyłącza: prąd na działce, woda i kanalizacja przy drodze do Kołobrzegu - ok.200m do granicy działki - w trakciei uzgodnień z ZWiK Trzebiatów.
Istnieje możliwość zakupu dodatkowej powierzchni terenu.

Informacje dodatkowe:
Rogowo to dynamicznie rozwijająca się nadmorska miejscowość o niebywałym potencjale turystycznym. Położone w odległości 17 km od Kołobrzegu, pomiędzy jeziorem Resko Przymorskie i wyjątkowo szeroką plażą nad Morzem Bałtyckim, przyciąga nowych inwestorów, skuszonych atrakcyjnymi ofertami terenów po zlikwidowanej jednostce wojskowej ( przykładowa inwestycja ). Aktualnie w sąsiedztwie oferowanej działki realizowany jest unikalny kompleks mieszkalno-wypoczynkowy Rogowo Rezydencja Nadmorska. Kolejne inwestycje, jak otwarcie Muzeum Lotnictwa i Techniki Miltarnej-Fort Rogowo skutkują wzrostowi atrakcyjności okolicznych nieruchomości.
Firma IWASZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI I PROJEKTOWANIE oferuje również usługi projektowe, wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze,adaptacje projektów katalogowych oraz aranżacje i projektowanie wnętrz.

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
arch. Igor Iwaszczyński ( nr licencji 10907 ), tel. 533 522 450

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl