Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Działka /Gruntowa/użytki rolne sprzedaż LAS

(Żelichowo WLKP, Krzyż Wielkopolski, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam
Posiadam nieruchomość w miejscowości Żelichowo. Żelichowo (niem. Selchow) &#8211; wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Krzyż Wielkopolski. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa pilskiego. Przez miejscowość przepływa Człopica, rzeka dorzecza Warty Osada leśna - cicha idylla położona na skraju Puszczy Noteckiej. Otoczona licznymi lasami i licznymi jeziorami śródleśnymi (500m- do najbliższego).W niedalekiej odległości znajduje się Drawieński Park Narodowy, ktorego nazwa pochodzi od rzeki Drawy, stanowiącej jeden z najsłynniejszych szlaków kajakowych w Polski. Okolica jest terenem czystym ekologicznie z własnym mikroklimatem, czego odzwierciedleniem są liczne miejsca gniazdowania żurawii, czajek, czy łabędzia niernego. Wokół roztaczają się obdarzone niezwykłym urokiem lasy, obfitujące w jagody i grzyby.Stanowią one także wspaniałe tereny łowieckie.
nr księgi: Trzcianka PO1T /00000851/7

NA sprzedaż proponuję działkę gruntową/użytki rolne oznaczoną nr ewidencyjnymi 270/5 o powierzchni 0,2156 ha (istnieje możliwość zakupu 270/3 o pow. 0,2787 ha)
Obecnie jest zakaz w Polsce już osiedlania sie w lasach, co za tym idzie działka jest atrakcyjna. Działkę można przeobrazić na inny rodzaj (gdyż przynależy do gospodarstwa).
- możliwośc dzierżawy
Czekam na oferty. tel. 501060976, gg 10464486


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl