Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

DziaŁki Inwestycyjne!

(Dębiec, Wieluń, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DLA DEWELOPERA!!!
Do sprzedania grunt z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe o łącznej powierzchni 2,8700 ha, położony 12 km od Wielunia i 2 km od Masłowic w miejscowości Dębiec , Gmina Ostrówek w województwie łódzkim. Obecnie teren został podzielony na 21 działek z przeznaczeniem na budownictwo wielorodzinne. Grunt leży bezpośrednio przy trasie Wieluń- łódź. Woda i Prąd na terenie jednej z wydzielonych działek. Drzewostan: : sosny, brzozy.
Na obecną chwilę teren nie jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium przeznaczenie tego terenu - mieszkaniowe jednorodzinne, wielorodzinne.
Dojazd drogą asfaltową. W najbliższym otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne, lasy, zagajniki.

Cena sprzedaży 947 100,00 zł. ( SPRZEDAJE OSOBA FIZYCZNA)
UWAGA! CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA DLA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!

Pośrednicy prowadzący ofertę
Maciej Pychyński
Kom:793-685-535
biuro1@wgn.wielun.pl

Monika Brzezińska
Kom.: 691 751 313,
monika.brzezińska@wgn.wielun.pl

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: http://www.wgn.wielun.pl
Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Maj, 2011  12:45Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl