Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

DziaŁka Budowlana 1667cm2 Wicie Gmina DarŁowo 600m Od Morza

(Wicie, Darłowo, )
DziaŁka Budowlana 1667cm2 Wicie Gmina DarŁowo 600m Od Morza


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DZIAŁKA BUDOWLANA 1667cm2
WICIE gmina DARŁOWO
600m od morza


W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod :

ośrodki wypoczynkowe,
domki letniskowe,
domy rekreacyjne,
ośrodki wczasowe,
małą gastronomie,
bazę noclegową


Cena : 383.000zł do negocjacji


Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1667m2 położona w nadmorskiej miejscowości Wicie przy ulicy Słonecznej , w odległości od plaży ok. 600 m. Działka w przeznaczeniu na budynek mieszkalny, małą gastronomie, bazę noclegową i każdą działalność nieuciążliwą dla otoczenia.

Teren działki jest częściowo ogrodzony z bramą wjazdową, obsadzony drzewami iglastymi i krzewami. Dojazd drogą utwardzoną. Na działce prąd i własna studnia przy granicy kanalizacja i wodociąg.

Wicie to malowniczo położona cicha i spokojna miejscowość na samym środku polskiego wybrzeża. Otulona lasami sosnowymi i jeziorem. Panuje tu specyficzny mikroklimat który sprzyja wypoczynkowi. Naturalnie czyste środowisko to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.


Działka w planie zagospodarowania przestrzennego jest oznaczona symbolem MNU-1. Na takim terenie dopuszcza się maksymalną wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji 3-jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu o spadku większym niż 25% , maksymalna powierzchnia zabudowy to 50% powierzchni działki, wskaźnik intensywności zabudowy 0,75.KONTAKT


tel. 504 895 155


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl