Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpośrednio działka budowlana nad jeziorem z linią brzegową

(Szydłówko, Mogilno, )
Bezpośrednio działka budowlana nad jeziorem z linią brzegową Bezpośrednio działka budowlana nad jeziorem z linią brzegową Bezpośrednio działka budowlana nad jeziorem z linią brzegową


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam bezpośrednio działki budowlane nad jeziorem Szydłowieckim w gminie Mogilno
Znakomity zakup na cele rekreacyjne jak również jako lokata kapitału.

Bardzo ładne działki w spokojnej okolicy z dostępem do jeziora i prawem zabudowy,

Ogłoszenie dotyczy działek oznaczonych na załączonej mapce numerami 8/5 do 8/7.
Działka 8/5 o powierzchni 1 253m2, cena 75 179 zł; własna linia brzegowa dł. ok. 24m.
Działka 8/6 o powierzchni 938 m2, cena 56 279 zł; własna linia brzegowa dł. ok. 20m.
Działka 8/7 o powierzchni 820 m2, cena 24 599 zł;

Działki 8/5 i 8/6, z własną linią brzegową, mają możliwość zabudowy już w odległości 15m od jeziora.
Dla działki 8/7 dostęp do jeziora odbywa się poprzez działkę oznaczoną na mapce nr 8/3, która jest działką drogową i stanowi wspólną plażę. Udział w działce drogowo/plażowej wliczony jest w podaną cenę działki 8/7. Dostęp do jeziora możliwy jest też z drogi gminnej (na mapce litera D), która na ostatnim odcinku jest drogą gruntową i dochodzi do samego jeziora.
Teren działek lekko pochylony. Działki są podniesione w stosunku do jeziora o ok. 1,5m poprzez niewielką skarpę, przez co teren jest suchy. Wzdłuż linii brzegowej rosną drzewa i trzciny.

Działki są niezagospodarowane, mają bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej, w której przebiega wodociąg i linia energetyczna. Do działki 8/7 dojazd jest asfaltowy, do działek 8/5 i 8/6 fragment dojazdu (ok. 30m) jest drogą gruntową.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią działki niezagospodarowane, po przeciwnej stronie drogi znajdują się trzy działki / domki rekreacyjne oraz gospodarstwa rolne.

Każda z działek posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy pozwalającą na budowę domu parterowego z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku. Maksymalna dopuszczalna powierzchnia zabudowy (powierzchnia parteru) to 143 m2, maksymalna wysokość budynków to 10 m.
Lokalizacja:
Mogilno: 14 km
Trzemeszno: 12 km
Gniezno: 28 km
Autostrada A2: 55 km
Konin: 60 km
Poznań: 80 km

We wsi Szydłówko znajduje się zaledwie kilka gospodarstw i trzy domki rekreacyjne. Wieś położona jest na końcu drogi (nie ma przez nią przejazdu). Dlatego jest to wyjątkowo spokojna i cicha okolica.
Jezioro Szydłowieckie ma 5 km długości oraz 0,5 km. szerokości. Liczy sobie 140,2 ha powierzchni, a jego maksymalna głębokość to 24,5 metry. W jeziorze występują: węgorze, szczupaki, leszcze, płocie, karpie, liny i tołpygi. Działki położone są na uskoku jeziora, przez co rozciąga się z nich daleki, perspektywiczny widok na wodę.
Więcej informacji na stronie nadjeziorem.waw.pl
Kontakt:
Tel. 501 794 043
E-Mail: nadjeziorem@****


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl