Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec

(Mrągowo, )
Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Bezpośrednio: działka budowlana na Mazurach 2708 m kw, Mrągowo &#8211; Lasowiec

Zlokalizowana na obrzeżach Mrągowa (3 km od ratusza i molo, tylko 250m za administracyjną granicą miasta) w najbliższym sąsiedztwie dwóch czystych jezior (na południe od jez. Średniego o pow. 10 ha i ok. na północ od jez. Głębokiego o pow. 25ha) i na wschód od chronionego lasu &#8211; Parku Krajobrazowego &#8222;Gązwa&#8221; o pow. ponad 200 ha.. Przepiękna okolica z obficie wypiętrzonymi przez lodowiec mazurskimi pagórkami.

Wymiary ok. 25mx90m plus staw - kształt wydłużonego prostokąta zapewnia zróżnicowanie charakteru działki (widoki na górze i suchy teren pod dom oraz staw i teren rekreacyjne na dole). Działka została profesjonalnie zniwelowana. nieogrodzona. Posiada równy, łagodny i naśladujący działania natury stok pochylony w stronę południowo-zachodnią, z dwoma wypłaszczeniami: na górze (na dom) i na dole działki (rekreacja &#8211; np. na pomost nad stawem, altankę, siedlisko do grillowania, małe boisko, itd). We wrześniu 2009 nawieziono specjalną mieszankę lepszej klasowo ziemi i posiano trawę.

Media: prąd w drodze, możliwość podłączenia do sieci wodociągowej założonej przez sąsiadów, kanalizacja miejska planowana na 2013.

Obok wieś Lasowiec (kilka domów) oraz kilkadziesiąt działek budowlanych o podobnym przeznaczeniu. 1,5 km w stronę Mrągowa - obwodnica miasta w trakcie realizacji (2009 -2011) z dogodnym zjazdem w stronę Lasowca. Obecnie ostatnie 2 km dojazd drogą gruntową w dobrym stanie, odśnieżaną w zimie przez służby miejskie aż do samej wsi Lasowiec.

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Z uwagi na jej lokalizację w otulinie parku krajobrazowego, nie ma możliwości lokalizacji uciążliwych inwestycji w okolicy, istnieją pro-ekologiczne obostrzenia.

Cena okazyjna
58 zł /metr kw. Bezpośredni kontakt kom. 506-015-720

Możliwość kupienia działki podwójnej szerokości, łączna powierzchnia wyniesie 5386 m kw


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl