Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcyjne działki nad jeziorem

(Okolice Izbicy Kujawskiej, Łódź, )
Atrakcyjne działki nad jeziorem Atrakcyjne działki nad jeziorem Atrakcyjne działki nad jeziorem Atrakcyjne działki nad jeziorem


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Działki znajdują się nad jeziorem Modzerowskim i Długim (stanowią jeden akwen wodny o nazwie jezioro Widły), proponuję działki w miejscowość Długie, gmina Izbica Kujawska, działki 190 m od jeziora, pomiędzy działką a jeziorem las państwowy, Bukowo-dębowy, ponad 100u letni, bardzo ładne miejsce z dobrym dostępem do wody, media dostępne to prąd i woda (wodociąg gminny), działki otoczone z dwóch stron lasem, jest tam bardzo ładna działka z własnym stawem. Są to działki w tzw pierwszej linii - pomiędzy jeziorem a działką jest tylko las państwowy, o którym wspomniałem. Atutem jest też bardzo dobry dojazd - z asfaltu 150 metrów drogą gruntową utwardzoną. Na sprzedane działki mam wydane warunki zabudowy na domy rekreacyjne (do wglądu), możliwe wydanie warunków zabudowy na domy całoroczne. Zejście do wody jest bardzo łagodne, jest miejsce do wodowania wszelkich łodzi. Swobodny dostęp do kilkuset metrów linii brzegowej.
Jeziorem tym zarządza Państwowe Gospodarstwo Rybackie z siedzibą w Szpetalu Górnym koło Włocławka.
Najłatwiej jest wykupić pozwolenie tylko na to jezioro, ja zawsze robię to w sklepie wędkarskim w Izbicy Kujawskiej, ok. 5-6km na północ od jeziora (jeżeli ktokolwiek wybierałby się tam na ryby, należy jechać do Izbicy Kuj. i zapytać ludzi w centrum, aby nakierowali na sklep).
Opłata nie jest droga, zależy też na jaki okres.
Ryb jest dużo... Leszcze do 5kg, Liny do 3 kg, Szczupaki do 9 kg, Węgorze do 3kg, Sumy, Sandacze, Płocie i wiele wiele innych.
Powierzchnia działek od 750m2, cena 20 zł/m2.
Poniżej dane gps dla działki w Długim, nad jeziorem Modzerowskim:

N: 52*22'17.86''
E: 18*45'36.58''
Kontakt 517232209


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl