Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcyjna działka budowlana

(Rudnik nad Sanem, Tarnobrzeg, )
Atrakcyjna działka budowlana


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Atrakcyjna działka budowlana położona w Rudniku nad Sanem na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych o powierzchni od 12,56 ara położona w pięknym i spokojnym miejscu w bliskim sąsiedztwie lasu.
Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, posiada korzystne wymiary z punktu widzenia prawa budowlanego o szerokości od ok. 26m do 28 m i długości od ok. 48 m.
Działka leży w terenie dla którego został opracowany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego &#8222;Piaski III&#8221; dla Gminy i miasta Rudnik Nad Sanem. Według zapisów MPZP teren ten przeznaczony jest pod rozwój zabudowy jednorodzinnej wraz z wyposażeniem w infrastrukturę techniczną.
Najbliższe zabudowania mieszkalno-gospodarcze znajdują się na sąsiednich działkach. Media: energia, gaz, telefon usytuowane przy drodze gminnej w odległości ok. 110 m.

Cena za 1 ar - 3 700 zł- do negocjacji


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl