Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcyjna DziaŁka Z Oczkiem Wodnym.

(Borzymin, Toruń, )
Atrakcyjna DziaŁka Z Oczkiem Wodnym.  Atrakcyjna DziaŁka Z Oczkiem Wodnym.  Atrakcyjna DziaŁka Z Oczkiem Wodnym.  Atrakcyjna DziaŁka Z Oczkiem Wodnym.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam. Sprzedam BezpoŚrednio DziaŁkĘ W Borzyminie 1,29ha W CaŁoŚci Lub W Mniejszych CzĘŚciach. PoŁoŻona Jest W Okolicy Trzech Jezior: Czarownica, GŁĘboczek, Żalskie. Znajduje SiĘ Na Trasie Rypin - ŻaŁe. Jest To Spokojna Okolica, Do Sklepu SzkoŁy - 300m. DziaŁka Przylega Do Drogi Asfaltowej. PrĄd I Woda W Bliskiej OdlegŁoŚci.










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl