Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Motoryzacyjne / Pojazdy specjalne
<< Poprzednie ogłoszenie

Elkon Mix Master&#8211;30 Węzeł Betoniarski

(Warszawa, Piaseczno, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Specyfikacja techniczna
Wydajność Do 25-30 m3/godz.
Zasobniki na kruszywo 2x5 m3 lub 4x5 m3
Waga kruszywa W mieszalniku
Typ załadunku kruszywa do mieszalnika Podajnik taśmowy
Pojemność mieszalnika 750/500 l. ELKON Talerzowy (opcja: planetarny)
Waga cementu 300 kg
Waga wody 200 kg
Waga dodatków chemicznych 1x25 l (dla 1 typu chemii )
Pompa wody (węzeł sam pobiera wodę) oraz sprężarka powietrza Zintegrowana
Panel sterowania Zintegrowany (w opcji możliwość zakupu laptopa z software do wydruku dokumentów)

Średnica podajnika ślimakowego &Oslash; 165 mm
Zdalna kontrola Opcjonalny (możliwość start, stop 4 receptury)


ELKON MIX MASTER &#8211; 30 to węzeł betoniarski przeznaczony do pracy na placach budowy, na których wymagane jest spełnienie międzynarodowych standardów nawet przy produkcji najmniejszych ilości betonu. Jego unikalny projekt i możliwości szybkiej instalacji umożliwiają produkcje betonu w dowolnym miejscu, wszędzie tam gdzie akurat jest zapotrzebowanie. Produkcja betonu bezpośrednio na placu budowy pozwala zmniejszyć koszty transportu oraz zredukować emisję spalin.
Wszystkie podzespoły węzła, w tym zasobniki na kruszywo, mieszalnik talerzowy lub planetarny (ważenie kruszywa odbywa się w mieszalniku), wagę wody i dodatków chemicznych, pompa wody (węzeł może sam pobierać wodę np. ze zbiornika wodnego), panel sterująco-elektryczny instalowane są na przyczepie wyposażonej w oś i opony. Instalacja ELKON MIX MASTER-30 w nowym miejscu zajmuje jedynie kilka godzin i nie wymaga użycia dźwigu.
Wagi elektroniczne zgodne z międzynarodowymi standardami OIML (można przeprowadzić legalizację pierwotną WE) pozwalają na bardzo dokładne ważenie i automatyczną kontrolę produkcji, co z kolei sprawia, że produkowany beton spełnia wszelkie międzynarodowe standardy. W opcji węzeł betoniarski można wyposażyć w software i komputer do wydruków dokumentów potwierdzających zważone wartości.
Opcjonalny pilot zdalnego sterowania umożliwia przypisanie do każdego z przycisków 4 różnych receptur na beton oraz produkcję wybranego typu beton za dotknięciem jednego przycisku bez konieczności żadnych ingerencji na panelu sterującym. Pilot zawiera także dwa dodatkowe przyciski: start i stop.
- łatwy transport dzięki zastosowaniu zintegrowanego haka oraz osi z oponami
- łatwa i bardzo tania dostawa (węzeł mieści się w kontenerze)
- łatwe i szybkie przenoszenie z jednego miejsca pracy na drugie
- Niewielkie koszty transportu oraz minimalne koszty oleju napędowego a co za tym idzie mniejsza emisja spalin przy transporcie betonu
- Szybka instalacja bez konieczności użycia dźwigu
- Szybka i niezawodna praca
- Precyzyjna produkcja betonu wysokiej jakości zgodnie z zadaną recepturą.

ELKON MIX MASTER &#8211; 30 to węzeł betoniarski przeznaczony do pracy na placach budowy wszelkiego typu, na których wymagana jest wysoka jakość betonu. W zależności od potrzeb, węzeł może być wyposażony w 2 lub 4 zasobniki na kruszywo o pojemności 5m3 dla różnych rodzajów kruszywa. Węzeł można wyposażyć w dwa rodzaj mieszalników: talerzowy lub planetarny.
Opcjonalnie można też zainstalować taśmociąg do wyładunku betonu do betoniarki lub na wywrotkę, co szczególnie jest polecane przy chęci uzyskania dużej wydajności.
Mini węzeł betoniarski może być wyposażony w zbiornik transportowy do użycia cementu z worków, opcjonalnie może być również dostarczony mały silos mobilny 40t ze specjalną ramą do łatwego transportu, co znacząco obniża koszty produkcji betonu przy użyciu cementu dostarczanego przez cementowozy.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl