Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Motoryzacyjne / Części samochodowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Windykacja &#8211; Skuteczne Poszukiwanie Ukrytego MajĄtku

(Podkarpackie, Sanok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl400.00
Typ ogłoszenia: Sprzedam
 

WINDYKACJA &#8211; SKUTECZNE POSZUKIWANIE UKRYTEGO MAJĄTKU
www.resh.ugu.pl
www.detektywi-resh.ugu.pl

GG: 44553860
SKYPE: pinkowski_resh
tel: 693 873 473 (całodobowo)

ODZYSKAMY TWOJE PIENIĄDZE!

DŁUŻNIK UKRYWA SWÓJ MAJĄTEK ??? ZNAJDZIEMY GO.

MIĘKKA WINDYKACJA - Miękka windykacja jest standardowym procesem windykacyjnym z tym, że windykatorzy są bardziej wyrozumiali i ulegli wobec dłużników. Miękka windykacja to także metoda stosowana przez biura informacji gospodarczej, która rozpoczyna się od wysłania wezwania do zapłaty z ostrzeżeniem o zamiarze wpisania do BIK. Jeśli dłużnik nie spłaci należności, kolejnym krokiem jest wpis do BIK Z miękką windykacją spotykają się najczęściej dłużnicy, których zadłużenie powstało stosunkowo niedawno. Nie ma więc potrzeby wykorzystywania większej presji na dłużniku niż zwykłe upomnienie i prośba o przyspieszenie terminów płatności. W przypadku twardej windykacji, windykatorzy stosują ostrzejsze sankcje windykacyjne jak np. skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, wpis do BIG, wywiad detektywistyczny i gospodarczy, wizyty windykatorów terenowych.

TWARDA WINDYKACJA - W przypadku "twardej windykacji" windykatorzy posługują się o wiele bardziej poważnymi sankcjami prawnymi i moralnymi niż w przypadku "miękkiej windykacji" np. postępowanie sądowe, egzekucyjne a nawet karne. Twarda windykacja dotyczy jedynie tzw. dłużników trudnych, którzy od dłuższego czasu opóźniają się z zapłatą. Niektórzy windykatorzy nie podzielają rozdziału na miękką i twardą windykację.

POSZUKIWANIE UKRYTEGO MAJĄTKU - Odzyskamy Twoje pieniądze nawet po bezskutecznym postępowaniu komorniczym. Windykacja takich należności może mieć sens wówczas, gdy istnieją uzasadnione podejrzenia co do tego, że dłużnik tylko fikcyjnie stał się niewypłacalny, a w rzeczywistości ukrył majątek, przepisał go na rodzinę, etc. Z odnajdywaniem ukrytego majątku dłużnika dobrze radzi sobie nasz wywiad gospodarczy i detektywi. Czasem natrafiamy na nieruchomość dłużnika kupioną przezeń na przeciwległym krańcu Polski lub za granicą.

JESTEŚMY SKUTECZNI - Podejmujemy wszelkie prawem dozwolone działania aby odnaleźć ukryte składniki majątku i odzyskać Twoje pieniądze.

Pamiętaj, że: ukrywanie składników majątku to PRZESTĘPSTWO. Odpowiedzialność karną z tego tytułu przewiduje art. 300 par. 2 kodeksu karnego, który stanowi, że kto w celu udaremnienia wykonania orzeczenia sądu lub innego organu państwowego, udaremnia lub uszczupla zaspokojenie swojego wierzyciela przez to, że usuwa, ukrywa, zbywa, darowuje, niszczy, rzeczywiście lub pozornie obciąża albo uszkadza składniki swojego majątku zajęte lub zagrożone zajęciem, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
ODZYSKAMY TWOJE PIENIĄDZE
SKUTECZNA WINDYKACJA

WINDYKACJA - Sposób w jaki Grupa Doradcza RESH realizuje zlecone nam windykacje charakteryzuje się indywidualnym podejściem do Klienta. Dostosowujemy się do oczekiwanych potrzeb, tworząc specjalne procedury współpracy (przekazywanie spraw, dopasowanie wezwań do zapłaty, ustalenie charakteru windykacji itp.). W odróżnieniu od korporacji windykacyjnych różni nas podejście do przekazywanych spraw. Samodzielnie ustalamy nowe adresy dłużników i ich nr telefonów a więc w przypadku braku tych danych windykacja nie kończy się na wezwaniach do zapłaty. W określonych przypadkach przeprowadzamy również windykację terenową. Zobowiązujemy się do przekazywania raportów a stanie faktycznym spraw w określonym przez strony terminie. W raporcie wskazujemy naszym zdaniem najlepsze i najskuteczniejsze formy działania np. prowadzenie dalszej windykacji polubownej, skierowanie sprawy do sądu itp.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl