Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Szef kuchni nr ref: 1/FR/2010

Francja, Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Szef kuchni
nr ref: 1/FR/2010

miejsce pracy: Francja
DLA NASZEGO KLIENTA WE FRANCJI POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO
SZEF KUCHNI
Opis stanowiska:
&#8226; Kierowanie zespo³em osób pracuj±cych w kuchni.
&#8226; Znajomo¶æ tradycyjnej kuchni francuskiej.
&#8226; Zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni oraz odpowiedniej jako¶ci podawanych potraw.
&#8226; Praca w restauracjach hotelowych.
Wymagania:
&#8226; Niezbêdna dobra znajomo¶æ jêzyka francuskiego.
&#8226; Udokumentowany sta¿ pracy &#8211; min. 5 lata.
&#8226; Mile widziane do¶wiadczenie w pracy we Francji.
&#8226; Mile widziane referencje od by³ych pracodawców.
&#8226; Zami³owanie do sztuki kulinarnej.
GWARANTUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- dobre warunki zakwaterowania
- pokrywamy koszty przejazdu
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:
POZNAÑ
TEL. 061 / 67 12 411
MAIL:
Renata Wojtkowiak
Aleksandra Mazur: officepoznan@apuniapol.pl/

rodzaj umowy: umowa o pracê

ilo¶æ etatów: 2

koniec rekrutacji: 2010-05-31

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym i zaznaczonym nr referencyjnym.

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyra¿am zgodê na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Og³oszenie dodane: Wtorek, 25 Maj, 2010  10:25

Identyfikator: 182555

Wy¶wietleñ: 15041

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kuchnie na zamówienie
  2. Kuchnia nowo¶æ
  3. Kuchnie Gorzów - KUCHNIE "PETRA" GORZÓW
  4. KUCHNIE GORZÓW, KUCHNIE NA WYMIAR "PETRA",Meble kuchenne na wymiar
  5. KUCHNIE NA WYMIAR ZABUDOWA WNÊK, SZAFY.