Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Animator czasu wolnego w turystyce

Ca³y kraj, Zgorzelec,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis dzia³alno¶ci firmy:

PRO-STAFF prostaff.pl/

Od ponad 8 lat dzia³amy w bran¿y turystycznej. Poszukujemy ludzi chêtnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzglêdnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie, Afryce oraz Bliskim Wschodzie.

Za nasz± pracê w 2010 roku zostali¶my nagrodzeni presti¿ow± nagrod± Recruit Rank AWARD.

Lokalizacja
Grecja, Cypr, Malta, W³ochy, Hiszpania, Portugalia, Egipt, Oman.

Opis stanowiska:

Stanowiska:

1. All-round Animator

2. Animator dla dzieci

3. Animator sportowy

4. Tancerz

5. Instruktor aerobiku i fitnessu.

Animatorzy aktywnie uczestnicz± w organizowaniu czasu wolego go¶ci hotelowych.

Wraz z nimi bior± udzia³ w zajêciach rekreacyjnych czêsto prowadz±c je w formie instruktorów.

W hotelach, które mo¿emy Pañstwu zaproponowaæ zajêcia odbywaj± siê na:

Polach golfowych, kortach tenisowych, sal do squasha, otwartych i krytych basenach hotelowych Clubach i Mini Clubach dla dzieci.

Wycieczki lub nurkowanie wraz z instruktorami oraz go¶æmi hotelowymi to tylko jedne z atrakcji, które czekaj± na Animatorów czasu wolnego.

Wymagania:

Wymagana jest dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego oraz dodatkowych jêzyków obcych jak: niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpañski.

Motywacja i chêæ do pracy z lud¼mi.

Pozytywne nastawienie do dzieci i sportu.

Komunikatywno¶æ i odpowiedzialno¶æ.

Zdolno¶ci organizacyjne.

Oferujemy:

Kontrakty na min. 3 miesi±ce.

Rozpoczêcie kontraktu marzec, kwiecieñ, maj, czerwiec 2011.

Pracownicy maj± zapewnione zakwaterowanie i wy¿ywienie oraz transfer z lotniska do hotelu.

Wynagrodzenie od 600 do 900 Euro netto miesiêcznie.

Dodatkowe Informacje:

Nasza firma specjalizuje siê w organizowaniu castingów oraz doradztwie pracy.

Aby otrzymaæ ofertê pracy nale¿y przes³aæ do nas swoje CV oraz zarejestrowaæ siê w naszej bazie personalnej. Kolejnym krokiem w kierunku otrzymania zatrudnienia jest udzia³ w castingu lub spotkanie z naszymi agentami rekrutacyjnymi podczas szkoleñ animacyjnych.

Kolejne szkolenia odbêd± siê:

29.-30.01.2011 Gdañsk

19.-20.02.2011 Wroc³aw

Castingi w roku 2011 odbêd± siê:

15.01.2011 casting S³owacja, Bratislava - Animatorzy W³ochy

15.01.2011 casting S³owacja, Bratislava - Kelnerzy W³ochy

22.01.2011 casting S³owacja, Bratislava - Obs³uga hotelowa Malta

28.01.2011 casting S³owacja, Bratislava - Obs³uga hotelowa Cypr

29.01.2011 casting S³owacja, Bratislava - Animatorzy Hiszpania

05.02.2011 casting Polska, Wroclaw - Animatorzy Grecja i Egipt

06.02.2011 casting Polska, Wroc³aw - Ob³uga hotelowa Malta

19.02.2011 casting S³owacja, Bratislava - Animatorzy Grecja i Egipt

20.02.2011 casting Polska, Wroc³aw - Animatorzy Grecja i W³ochy

26.02.2011 casting S³owacja, Bratislava - Obs³uga hotelowa Malta

05.03.2011 casting S³owacja, Bratislava - Animatorzy Hiszpania

05.03.2011 casting Republika Czeska. Praga - Animatorzy Grecja i Egipt

26.03.2011 casting Polska, Wroclaw - Animatorzy Hiszpania

Obywatele Polski mog± braæ udzia³ w castingach organizowanych na terenie S³owacji i Republiki Czeskiej.

Wszystkie osoby zainteresowane wspó³prac±, proszone s± o przesy³anie CV z dopiskiem "Animator " na adres rekrutacja@prostaff.pl/ lub o rejestracjê w internetowej bazie danych na prostaff.pl/.
prostaff.pl/

Og³oszenie dodane: Czwartek, 13 Styczen, 2011  10:25

Identyfikator: 263421

Wy¶wietleñ: 72204

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Animator na urodziny - najtaniej w okolicy - zamów dzisiaj tel.693 452 706
  2. Animator animatorka Imprezy okazjonalne dla dzieci, zwierzêta z balonów
  3. Animator Zabaw Dzieciêcych
  4. Animator dla dzieci
  5. Animator zabaw dzieciêcych - szkolenie