Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Magazynu Błonie. Praca Od Zaraz!

Błonie, Błonie,

Nowoczesna agencja rekrutacyjna Interimax - realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest skierowana dla Ciebie!

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Błonie

Nr ref.: PM/BLO/07/12

Zakres obowiązków:

- konfekcjonowanie i pakowanie towaru

- kompletowanie zamówień

- załadunek/rozładunek produktów

- proste prace magazynowe

Wymagania:

- dyspozycyjność od zaraz

-rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- komunikatywność

- umiejętność organizowania pracy

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w przyjaznej atmosferze

- perspektywa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule maila: " PM/BLO/07/12".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Lipiec, 2012  09:40

Identyfikator: 406257

Wyświetleń: 905359