Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

"Co z tą pracą?" Warsztat dramowy o zawodowej stronie życia

(Warszawa, Warszawa, )
"Co z tą pracą?" Warsztat dramowy o zawodowej stronie życia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy na warsztat osoby, które na różne sposoby zmagają się z tematem pracy. Tych, którzy chcą coś radykalnie zmienić i tych, którzy chcą coś tylko poprawić. Tych, którzy zastanawiają się co dalej z ich karierę i tych, którzy pracując zgubili coś ważnego i chcą to odnaleźć.

13-14 sierpnia 2011

W kreatywny sposób zmierzymy się z tematami takimi jak relacje, strategie obronne, role, decyzje i etapy w pracy zawodowej. Proponujemy niepowtarzalną możliwość sprawdzenia różnych działań i opcji poprzez działania twórcze.
Korzyści z udziału w warsztacie

Przestrzeń na twórczość i ekspresję siebie
swojego potencjału, myśli i potrzeb w temacie pracy
Określenie przyczyn trudności w odczuwaniu satysfakcji z obecnej pracy
Zrozumienie jak przebyte etapy życia zawodowego wpływają na to gdzie jesteśmy teraz
Zrozumienie ról i schematów działania pojawiających się w życiu zawodowym
Twórcze zmierzenie się z wyborem idealnej pracy

Metody pracy

Łączymy wykorzystanie innowacyjnych w Polsce technik dramy, dramaterapii i ekspresji twórczej z wiedzą o pracy z grupami i konstruowaniu warsztatów doskonalących kompetencje interpersonalne i podnoszących osobistą skuteczność. Doświadczanie udziału w ćwiczeniach przeplatamy omówieniami i poszerzeniem wiedzy o modele i teorie związane z poruszanymi zagadnieniami (m.in. cykl życia Eriksona, analiza transakcyjna, strategie obronne). Podstawową metodą wykorzystywaną przez nas jest improwizacja dramowa angażująca i integrująca ciało, emocje i umysł.
Techniki wykorzystywane podczas warsztatu

Image Theatre
Forum Theatre
Ring Bokserski
Six Piece Story Method
Playback Theatre


Informacja i zgloszenia: http://www.dobrezycie.org/warsztat/drama-praca


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl