Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

,, Sekrety skutecznej sprzedaży - czyli jak efektywnie sprzedawać produkty i usługi?"

(Poznań , Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zastanawiasz się jak powiększyć zyski swojego przedsiębiorstwa?

Chcesz się rozwijać i osiągać zamierzone efekty?

Czujesz, że negocjacje i rozmowy handlowe sprawiają Ci problem?

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i stworzyliśmy unikatowe szkolenie dla kierowników i managerów działu handlowego, ale również dla wszystkich zainteresowanych technikami skutecznej sprzedaży produktów i usług.

Celem szkolenia jest zapoznanie Cię z metodami i narzędziami skutecznej komunikacji z klientem. Techniki prowadzenia rozmowy biznesowej staną się dla Ciebie jasne i proste. Zapoznasz się również z metodami kreowania i sondowania potrzeb klienta. Aktywne szkolenie w formie warsztatu, pozwoli Ci przećwiczyć trudne rozmowy z klientami oraz metody prezentowania cen. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz certyfikat udziału.

Termin szkolenia: 24 -25 marca 2012 roku
Sobota - 24 marca w godzinach od 9:00 do 17:00
Niedziela - 25 marca w godzinach od 9:00 do 15:00
Miejsce: sala szkoleniowa na ul. Sienkiewicza 10/3 ( róg ulic Sienkiewicza i Asnyka), Poznań

Trener prowadząca: Anna Fitzgerald

Trener rozwoju osobistego i kompetencji zawodowych. Absolwentka Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego opartej na metodzie Nonviolent Communication oraz Studium NVC, przy Dojrzewalni Róż w Warszawie.
Specjalizuje się w tematyce szeroko pojętej komunikacji międzyludzkiej, kreowaniu wizerunku, sprzedaży towarów i usług,zagadnień pracy zespołowej, umiejętności kierowniczych, procesów pracy w przedsiębiorstwie/instytucji średniej i dużej wielkości. Coach, członek ICF Polska.

Opłata: 680zł*
płatność przelewem: nr konta: mBank: 22 1140 2004 0000 3902 4501 4930
(przelew z dopiskiem sztuka sprzedaży )
*konieczność dokonania przedpłaty w wysokości min. 300 zł do dnia 18 marca 2012 roku (w przypadku nieobecności uczestnika na szkoleniu przedpłata nie ulega zwrotowi). Do dnia 23 marca prosimy o wpłacenie całej kwoty na podany
powyżej numer konta. Możliwość wpłaty na konto całej kwoty. Prosimy o przyniesienie na szkolenie wydruku potwierdzenia przelewu. Zapisu na warsztat proszę dokonywać pod adresem: biuro@fitzgerald.pl z dopiskiem szkolenie sztuka sprzedaży. Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o szkoleniu uzyskają Państwo pod numerem 664 467 081 lub 500 548 600.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:
1. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w szkoleniu tylko za zgodą lub pod opieką rodziców, po uprzedniej konsultacji z organizatorem.
2. Osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego, a także które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w szkoleniu skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą.
3. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest dokonanie zapisu na wskazanym adresie mailowym oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 300 zł do dnia 18.03.2012roku.
4. W wypadku nieobecności na szkoleniu przedpłata nie podlega zwrotowi. Możliwe jest natomiast przekazanie zarezerwowanego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie organizacyjnym szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych, np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji szkolenia. W tej sytuacji uczestnik posiada prawo do zwrotu opłaty za szkolenie.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników szkolenia, zarówno w czasie jego trwania, jak i po jego zakończeniu.http://top-ogloszenia.net/?view=edit&adid=384565&target=&cityid=43&promo=&returl=
7. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl