Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Medycyna informacyjna i wibracyjna. Nowoczesna Naturoterapia Holistyczna

(Kraków, Kraków, )
 Medycyna informacyjna i wibracyjna. Nowoczesna Naturoterapia Holistyczna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)


Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO serdecznie zaprasza na wykłady otwarte!

Wykłady prezentują szczegółowo wybrany materiał i odbywają się w ramach półrocznej nauki w Akademii. Uczestnictwo w nich jest dostępne dla każdej osoby zainteresowanej danym tematem i nie wymaga brania udziału w innych zajęciach Akademii. Należy jedynie wysłać zgłoszenie mailowe (najpóźniej 5 dni przed wykładem) i zarezerwować miejsce. Płatność za wykład odbywa się na miejscu, przed zajęciami, bądź w formie przelewu (nie później niż 7 dni przed wykładem).
Opłaty za wykłady otwarte ODPŁATNE - 50 zł/wykład (1,5-2 godz.).

Termin: 3.03.2013
godz. 11:00-12:30
Miejsce: Kraków, os. Dywizjonu 303, Szkoła Społeczna Nr 3
Wstęp: 50 zł
Zapisy: tel. 504 188 733, e-mail: kontakt@wiedza-idao.pl

W przypadku chorób przewlekłych, klasyczna medycyna zachodnia nie szuka ich przyczyn, nie zajmuje się właściwymi powodami ich występowania, zajmuje się tylko objawami i konsekwencjami. Próbuje rozwiązać nabrzmiałe problemy, zupełnie zapominając o profilaktyce, czyli zabezpieczeniu się przed chorobą, zanim ona powstanie.
Według współczesnej naturoterapii, rzeczywistą i namacalną przyczyną wszystkich chorób są, fizycznie obecne w ludzkich organach, toksyny i infekcje. To one, łącznie z nieprawidłowo funkcjonującym systemem odpornościowym, doprowadzają do trwałego uszkodzenia tkanek i przewlekłych schorzeń. Jeśli właściwą detoksykacją uda się wydalić z ciała toksyny, z reguły dochodzi do zaniku większości przewlekłych objawów, a nawet do całkowitego ustąpienia dolegliwości.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem naszej Akademii.
Zespół Akademii Wiedzy Alternatywnej IDAO


www.wiedza-idao.pl
e-mail: kontakt@wiedza-idao.pl,
tel. 504 188 733 , 796 871 888, 885 697 332










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl