Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Zapisz Się! To Ostani Nabór Do BezpŁatnej Szkoły!

(Nysa, Nysa, )
Zapisz Się! To Ostani Nabór Do BezpŁatnej Szkoły! Zapisz Się! To Ostani Nabór Do BezpŁatnej Szkoły! Zapisz Się! To Ostani Nabór Do BezpŁatnej Szkoły!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZAINWESTUJ W SIEBIE, PRZYJDŹ I ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY !
Zapisz się to OSTATNI nabór do BEZPŁATNEJ szkoły!!!
więcej na www.twoja-szkola.pl/madrykrok


Liceum oraz szkoła Policealna dla Dorosłych to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie, bądź zawód i zostać wykwalifikowanymi technikami nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków.

- Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące to szkoła o dwuletnim okresie nauczania skierowana jest do absolwentów, którzy ukończyli zasadniczą szkołę zawodową.
- Liceum Ogólnokształcące jest to szkoła o trzyletnim okresie nauczania. Oferta edukacyjna adresowana jest do absolwentów gimnazjum lub 8-letniej szkoły podstawowej.
- Szkoła Policealna to oferta skierowana jest do osób posiadających średnie wykształcenie, chcących zdobyć ciekawy zawód i podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
technik administracji (2 lata)
technik informatyk (2 lata)
technik bezpieczeństwa i higieny pracy (1,5 roku)

CAŁY OKRES NAUKI JEST ZA DARMO!
Zjazdy odbywają się w trybie zaocznym, co drugi weekend(sobota, niedziela).
Znajdujemy się w Nysie przy ul Chodowieckiego 7 w budynku Gimnazjum nr 1, pokój nr 38 tel. 77 4330808
Przyjdź zapisz się do szkoły i odbierz swój kupon rabatowy na usługi kosmetyczne, fryzjerskie itp. STYLOWNIA 15% rabatu! MIRAGE 20% rabatu! KAROLINA od 10-30% rabatu!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl