Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Zachodniopomorska akademia przedsiębiorczości

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem realizacji projektu &#8222;Zachodniopomorska akademia przedsiębiorczości&#8221; mamy przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniach. Projekt realizowany jest w ramach Priorytetu VIII. Regionalne kadry gospodarki, Działania 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 &#8222; Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw&#8221; Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Głównym celem projektu jest wsparcie i promocja transferu wiedzy poprzez przygotowanie 80 (48K/32M) studentów/ek, bezrobotnych absolwentów/ek uczelni ( w okresie 12 m-cy od ukończenia studiów) i doktorantów/ek zamieszkałych lub uczących się na terenie województwa zachodniopomorskiego do założenia działalności gospodarczej typu spin off/spin out do 31.08.2013r.
Wsparcie w ramach projektu obejmuje:
1. 1.Doradztwo ( 16h dla kobiet, 10h dla mężczyzn)
2. 2.Szkolenie &#8222;PERFEKCYJNY BINES PLAN&#8221; (30h)
3. 3.Szkolenie do wyboru: &#8222;MOJA FIRMA &#8211; ZAKŁADANIE I PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ TYPU SPIN OFF&#8221; lub &#8222;MOJA FIRMA &#8211; ZAKŁADANIE I PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ TYPU SPIN OUT&#8221; (96h)
4. 4.Konferencja DORADCZO-PROMUJĄCA (16h)
W ramach całego projektu zostanie przeszkolonych 80 osób, zostanie utworzonych łącznie 8 grup średnio po 10 osób w grupie. Szkolenia realizowane będą w 2 turach po 4 grupy w każdej z tur.
Rekrutacja na szkolenia rozpoczyna się od września, a same zapisy są możliwe poprzez kontakt z biurem projektu lub poprzez pobranie ze strony www.akademiaprzedsiebiorczosci.net.pl dokumentacji aplikacyjnej i po wypełnieniu jej przesłanie na adres biura projektu.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl