Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

XV Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

(Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Tajemniczy świat naczyń krwionośnych, prawdziwy Boa Dusiciel, izolacja DNA w domowych warunkach, malowanie bakteriami &#8211; to tylko kilka atrakcji jakie czekają na Was na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, w ramach XV Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki , który odbędzie się 27 marca 2012 r.
W ramach tegorocznej edycji przygotowaliśmy ponad 80 imprez, podczas których będzie można wziąć udział w warsztatach, konkursach, wykładach oraz eksperymentach. To wspaniała okazja do poszukiwania nowych pasji, odkrycia czegoś nowego.
XV Poznański Festiwal Nauki i Sztuki jest niepowtarzalną szansą dla młodych ludzi do zgłębiania tajników Nauki oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni, która może w przyszłości okazać się idealnym miejscem do zdobywania wiedzy i rozwoju ich własnych zainteresowań.
Inauguracja festiwalu, siedemnaście wykładów oraz zwiedzanie Muzeum Uniwersytetu Medycznego, podobnie jak imprezy Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędą się w nowoczesnym Centrum Kongresowo-Dydaktycznym przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.
Na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu będziecie mogli wysłuchać wykładów, prezentacji i warsztatów w: - budynku Wydziału Melioracji i Inżynierii Środowiska, - Kolegium im. K. Gawęckiego, - budynku Wydziału Technologii Drewna, - Collegium Maximum, - budynku Pilotowej Stacji Biotechnologii, - budynku Instytutu Inżynierii Rolniczej, - Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, - budynku Biocentrum,
- budynku Katedry Chemii,
- Collegium Cieszkowskich.

Podczas XV Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przedstawią ciekawostki z zakresu Inżynierii Genetycznej, odpowiedzą na pytania dotyczące wpływu diety na nasze DNA, wprowadzą Was w tajniki żywności bioaktywnej, której spożywanie poprawia nie tylko samopoczucie, ale również zdrowie i urodę.
Festiwal to również okazja do zwiedzania dziewiczej Gwinei oraz mroźnej i niebezpiecznej Syberii. Wraz ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędziecie podróż po świecie mikroorganizmów takich jak wirusy i bakterie. Jeżeli interesujecie się robotyką i sztuczną inteligencją to nie może was zabraknąć na sesji popularno-naukowej przygotowanej przez pracowników Instytutu Inżynierii Rolniczej. W programie m.in. czego nie widzą roboty, jak bronić się przed atakami z Internetu, czym tak naprawdę jest sztuczna inteligencja.
Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w programie propozycje odpowiadające waszym zainteresowaniom, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.up.poznan.pl
Serdecznie zapraszamy!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl