Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie w ramach projektu "Internetowy pomysł na sukces".

(Województwo wielkopolskie, Śrem, )
Szkolenie w ramach projektu "Internetowy pomysł na sukces".


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w rekrutacji przedsiębiorstw oraz pracowników na bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników branży handlowej, organizowane w ramach Projektu ,,Internetowy pomysł na sukces&#8221; realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Spójności. Projekt dedykowany jest pracownikom mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży handlowej zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego.
Tematyka szkoleń obejmuje tematy takie jak m.in. omówienie budowy i struktury serwisów internetowych, firmowych, produktowych i komercyjnych, omówienie zasad pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google, wykorzystywanie narzędzi do promocji stron, czy kreowanie się na lidera &#8211; wykorzystanie blogów, for internetowych oraz portali społecznościowych.
Uczestnikami mogą zostać pracownicy, którzy ukończyli 18 rok życia, posiadający wykształcenie zawodowe lub średnie i zatrudnieni na umowę o pracę oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Uczestniczenie w projekcie wzbogaci i podniesie nie tylko umiejętności teoretyczne i praktyczne, Państwa pracowników, ale również zapewni Państwa pracownikom uprawnienia potwierdzone stosownym certyfikatem, otrzymywanym po zdaniu egzaminu.
Uczestnikom gwarantujemy również dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych, zajęcia w małych grupach, wyżywienie podczas trwania szkolenia oraz zajęcia bazujące na praktyce.
Szczegóły rekrutacji przedsiębiorstw do projektu, harmonogram szkoleń oraz kontakt znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.internetowybiznes24.pl. »
Biuro projektu:
AgroABC
ul.Powstańców Wlkp. 7G/A10
63-100 Śrem


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl