Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie &#8222;obsŁuga Naziemna Lotniska&#8221;

(Warszawa, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
AR-Aviation Resources pragnie zaprosić Państwa na II edycję szkolenia "OBSŁUGA NAZIEMNA LOTNISKA" mającego na celu wykształcenie kadr, które będą zdolne do podjęcia pracy w firmach zarządzających operacjami związanymi z obsługą pasażerów, obsługą załóg, statków powietrznych i infrastruktury w portach lotniczych. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Euro 2012 jest to idealny moment na przygotowanie nowych kandydatów do pracy w sektorze lotniczym.
Zapewniamy profesjonalną kadrę wykładowczą składającą się z najlepszych specjalistów branży lotniczej !
Miejsce szkolenia &#8211; Akademia Obrony Narodowej / Warszawa
Koszt szkolenia &#8211; 1799 pln
Czas trwania &#8211; 70h
Osoby bezrobotne również zapraszamy ! Nie masz funduszy ? Zapytaj w swoim UP o finansowanie szkoleń indywidualnych !
Nie jesteś z W-wy? To nic - jeśli otrzymasz pieniądze z UP to śmiało możesz ubiegać się także o opłacenie wynajmu hotelu/pokoju na okres szkolenia! Zachęcamy wszystkich do udziału w II edycji szkolenia przewidzianej na listopad/grudzień ! NABÓR TRWA !
kontakt : aviationresources@aviationresources.com.pl
www.aviationresources.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl