Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie Obsługa naziemna lotniska

(Warszawa, Toruń, )
Szkolenie Obsługa naziemna lotniska


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
AR - Aviation Resources pragnie zaprosić Państwa na IV edycję szkolenia OBSŁUGA NAZIEMNA LOTNISKA! Szkolnie ma na celu wykształcenie personelu, który będzie zdolny do podjęcia pracy w firmach zarządzających operacjami związanymi z obsługą pasażerów w Portach Lotniczych.
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Euro 2012 oraz z rozbudową polskich Portów Lotniczych jest to idealny moment, aby na przygotowanie nowych kandydatów do pracy w sektorze lotniczym. Zapewniamy profesjonalną kadrę wykładowczą składającą się z jednych z najlepszych specjalistów w branży lotniczej.
CENA SZKOLENIA: 1699 pln (możliwość płatności w dwóch ratach)
OPŁATA WPISOWA: 99 pln (studenci AON zwolnieni z opłaty)
CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 70h
SYSTEM SZKOLENIA: zaoczny (sb-nd co 2 tygodnie)
UWAGA! SPECJALNA ZNIŻKA 5% DLA STUDENTÓW AKADEMII OBRONY NARODOWEJ !!!
www.aviationresources.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl