Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie Dla Trenerów "trener Motywacyjny"

(Długosiodło, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jedyne w Polsce szkolenie przygotowujące trenerów do prowadzenia szkoleń motywacyjnych z wykorzystaniem metod przekraczania barier i ograniczeń na poziomie psychiki i fizjologii.

Szkolenie "TRENER MOTYWACYJNY" jest skierowane do tych wszystkich, którzy chcą poznać techniki i metody prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem elementów przełamywania barier. Jego celem jest poznanie i nauczenie się konkretnych strategii i technik motywowania zarówno osób indywidualnych, jak i grup szkoleniowych.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl