Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie AnimatorÓw Czasu Wolnego 25-26 Czerwiec WrocŁaw

(Pl. Dominikański 1 50-159 Wrocław, Polska, Wroclaw, )
Szkolenie AnimatorÓw Czasu Wolnego 25-26 Czerwiec WrocŁaw


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
SZKOLENIE ANIMATORÓW CZASU WOLNEGO 25-26 CZERWIEC WROCŁAW

Firma Pro-Staff Polska organizuje szkolenie otwarte dla Animatorów Czasu Wolnego.

Nasze szkolenia oparte są stricte o wymogi firm animacyjnych rekrutujących animatorów do pracy w zagranicznych kurortach. Sprawia to, że animatorzy szkoleni przez naszych trenerów i firmę Pro-Staff Polska wypadają najkorzystniej na Castingach organizowanych przez firmy animacyjne i należą do grupy osób najczęściej otrzymujących pracę za granicą. Dołącz do grupy już ponad 5000 animatorów, którzy podjęli pracę po przejściu kursu &#8222;Animacji Czasu Wolnego&#8221; z Pro-Staff Polska.


TERMIN SZKOLENIA: 25-26 CZERWIEC WROCŁAW 2011 (Hotel Mercure Panorama, plac Dominikański 1 )

CAŁKOWITY KOSZT: 305 zł

Cena zawiera :

*16 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie Animacji Hotelowej i Eventowej.

* Certyfikaty w języku polskim i angielskim - JAKO JEDYNE UZNAWANE WE WSZYSTKICH ZAGRANICZNYCH FIRMACH ANIMACYJNYCH REKRUTUJĄCYCH NA TERENIE POLSKI!

PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA GWARANTUJEMY RÓWNIEŻ OFERTY PRACY NA TERENIE POLSKI PRZY ORGANIZACJI EVENTÓW ORAZ MOŻLIWOŚC PRACY ZA GRANICĄ W LUKSUSOWYCH KURORTACH.

Podstawowe wymagania :
- wiek od 17 lat
- motywacja i chęć do nauki
- uiszczenie opłaty

NO I OCZYWIŚCIE MNÓSTWO DOBREGO HUMORU I NASTAWIENIA NA SUPER ZABAWĘ :)

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!

Masz pytania zadzwoń do nas: 668183362,
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres rekrutacja@prostaff.pl z dopiskiem &#8220; Szkolenie na animatora &#8211;Wrocław&#8221;
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl