Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Studia podyplomowe w Łodzi !! DIETETYKA .

(Łódź, Wróblewskiego 18 lok 304, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w naszym łódzkim oddziale rusza rekrutacja na podyplomowe studia z zakresu: "DIETETYKI i ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ŻYWIENIA".
Jeśli interesujesz się dietetyką, obecna praca nie jest tym, co chcesz robić w życiu lub planujesz się przekwalifikować i szukasz ciekawej alternatywy &#8211; ta oferta jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami!
Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, skierowane do absolwentów studiów co najmniej I stopnia.
Dietetyka jest nowym, bardzo atrakcyjnym kierunkiem kształcenia, który pozwala absolwentom zdobyć wysokie kwalifikacje (teoretyczne i praktyczne) w zakresie racjonalnego żywienia człowieka zdrowego, obciążonego wysiłkiem fizycznym i chorego, samodzielnego poradnictwa żywieniowego, pracy w charakterze nauczyciela w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, planowaniu i prowadzeniu programów ochrony i promocji zdrowia w zakresie żywienia ludzi zdrowych i chorych. Pozwalają także na zdobycie wiedzy w zakresie leczeniu chorób przebiegających z niedożywieniem powstających m.in. na tle wadliwego żywienia oraz stosowanie żywienia klinicznego.
Dietetyka jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin nauki. Poprawia się świadomość społeczeństwa dotycząca wpływu prawidłowego odżywiania na zdrowie i urodę. Istnieje potrzeba konsultacji u dietetyka nie tylko w profilaktyce chorób dietozależnych, lecz także dla zachowania zdrowia, urody i dobrej kondycji fizycznej i psychicznej przez całe życie.
Osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy mogą starać się o sfinansowanie studiów podyplomowych przez PUP.
Program zajęć obejmuje m.in. zagadnienia:
- Podstawy żywienia człowieka
- Podstawy higieny i toksykologii żywności
- Procesy kulinarne a wartość odżywcza grup produktów spożywczych,
- Dietetyka,
- Anatomia i fizjologia przewodu pokarmowego
- Technologia żywności i techniki przyrządzania pożywienia, i inne...
Wymagane dokumenty:
* formularz zgłoszeniowy do pobrania w biurze rekrutacji
* potwierdzenie wpłaty 650 zł (w tym 150 zł wpisowego + 500 zł w poczet I raty)
* kserokopia dowodu osobistego
* kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (min. I stopnia)
* 2 zdjęcia legitymacyjne


PROMOCJA DO 20.04.2013

CZESNE 3.500 zł (za II semestry)
WPISOWE 0
OPŁATA DYPLOMOWA 200 zł
ROZPOCZĘCIE KWIECIEŃ 2013

PROWADZIMY STAŁY NABÓR !

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Tel: 661 124 500 ; 42 29 29 997
e- mail: studia@skk.pl gg: 39392927
Godziny pracy:
pn-pt: 09.00-18.00 , sb: 09.00-13.00
ul. Wróblewskiego 18 lokal 304 93-578 Łódź


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl