Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalna pomoc naukowa - prace magisterskie, prace licencjackie

(Rzeszów, Rzeszów, )
Profesjonalna pomoc naukowa - prace magisterskie, prace licencjackie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Stworzenie dobrej pracy naukowej (praca magisterska, praca licencjacka, lub inna praca dyplomowa) wymaga dobrego przygotowania merytorycznego, bardzo poważnego zaangażowania czasowego i wyjątkowo dużej koncentracji. Nie jest tajemnicą, iż zadanie to przysparza wielu trudności osobom niedoświadczonym, które kończąc studia muszą wywiązać się jeszcze z tego ostatniego obowiązku, jakim jest żmudne pisanie pracy magisterskiej i jej późniejsza obrona.
Bardzo często zdarza się, iż promotor - który z racji swoich funkcji zobowiązany jest do pomocy studentowi w redagowaniu pracy - nie jest w stanie wyczerpująco pomóc w powyższym zadaniu. Często wynika to przyczyn zupełnie obiektywnych np. brak czasu, obowiązki na uczelni. Innym problemem jest to, iż studenci, w trakcie całych studiów, nie zawsze są dobrze przygotowani do tego zadania jakim jest napisanie i zredagowanie tekstu naukowego. Między innymi z tych powodów, konieczna staje się dla studenta szeroko rozumiana pomoc naukowa.
Dysponując dwoma fakultetami naukowymi oraz obszernym księgozbiorem jestem w stanie pomóc w pisaniu i redagowaniu wzorów tekstów naukowych służących za podstawę pisania prac dyplomowych (prace magisterskie, prace licencjackie i inne) w następujących dziedzinach, stanowiących moją specjalizację:
- geografia,
- turystyka,
- krajoznawstwo
- ekologia i ochrona środowiska,
- sport i rekreacja
- zdrowie
- inne podobne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwia mi pomoc w realizacji powyższych tematów także w tym języku.
Szczegółowe informacje związane z czasem realizacji oraz kosztem można uzyskać pisząc do mnie lub dzwoniąc:
email: Tel. 880 007 854.
gg:44928087.
Jakub


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl