Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym bądź osobistym?

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszam Cię na coaching, który jest metodą pozytywnego wspierania rozwoju osobistego.
Każde spotkanie będzie czasem, który poświęcisz tylko sobie. Zapewniam Ci poufność, szacunek i podmiotowe traktowanie &#8211; to podstawowe zasady kodeksu etycznego psychologa.

Wybierz coaching odpowiedni dla siebie, dotyczący:
życia osobistego
życia rodzinnego
relacji
życia zawodowego
diety
zdrowego trybu życia

&#8230;lub pozostaw to na pierwsze spotkanie, które poświęcimy na sprecyzowanie obszaru, w jakim chciał(a)byś coś poprawić, ale nie do końca wiesz i czujesz co.

Jestem coachem, trenerem, konsultantem i doradcą zawodowym.
Będę czuła zaszczyt mogąc wspierać Cię w Twoim rozwoju, w realizacji Twojego celu, ponieważ wierzę w każdego człowieka, jego potencjał i wszystko, co w nim najlepsze. Z doświadczenia wiem, że nie tylko wierzę, ale też potrafię to wydobywać razem z nim.

Jeżeli jesteś gotowy(a) osiągnąć swoje cele i chcesz poprawić jakość swojego życia, zapraszam na pierwszą rozmowę. Jest ona bezpłatna, ponieważ podczas pierwszego spotkania mamy się poznać, ustalić obszar do pracy i sprawdzić jak dalej może wyglądać nasza współpraca nad Twoim celem. Dopiero potem zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować, czy nad tym celem oraz czy na takich warunkach.

Dziś jest jutrem, o którym mówiłeś wczoraj. Zacznij teraz!
Zig Ziglar


p.czarkowska.coaching@ g m a i l .com
796 389 329


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl