Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Podstawy edycji tekstów w programie Word.

(WBP w Krakowie ul. Rajska 1, I piętro, sala 155, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szkolenie ma na celu zapoznanie Państwa z podstawowym programem służącym tworzeniu i edytowaniu tekstów.
W trakcie szkolenia zapoznają się Państwo z funkcjami programu, formatowaniem i stylami tekstu, możliwościami edycji i tworzenia dokumentów, a także zapisem i odczytem dokumentu z dysku.
Dodatkowo na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak można korzystać z platformy e-learningowej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.
Osoby biorące udział w szkoleniu powinny:
1. Posiadać podstawową znajomość obsługi komputera i internetu.
2. Mieć ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie &#8211; można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości na parterze w pokoju nr 6.
3. Wiek 50+.
Termin:
7, 14, 21, 28 czerwca 2013
Godzina:
12.00-13.30
Miejsce:
WBP w Krakowie
ul. Rajska 1, I piętro, sala 155
tel. 12 37-52-238

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: http://http://www.rajska.info/o-bibliotece/dzia-edukacji-nauki-i-bada/edukacja-i-integracja.html »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl