Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Nieruchomości - postaw na pewną inwestycję

(Gdańsk, Hotel Gdańsk, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,

zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniu Inwestowanie w nieruchomości 101 organizowanego przez Aquarius Property Investments.

Na kursie uczestnicy poznają warsztat, który pomoże im jako inwestorom wystartować na rynku nieruchomości. Dowiedzą się między innymi jak działa rynek nieruchomości, jak liczyć zyski, przychody i koszty, gdzie szukać dobrych ofert i okazji oraz jak budować portfolio nieruchomości.

Szkolenie przeprowadzamy z zamysłem, aby każdy uczestnik był w stanie sam dokonywać inwestycji po jego ukończeniu &#8211; posiadał wiedzę na temat tego jak, gdzie i kiedy inwestować.

Z poważaniem,
Zespół Aquarius Property Investments


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl