Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Microsoft Excel- Kurs Podstawowy, Konsiglio, Toruń

(Toruń, Toruń, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Miejsce szkolenia: Toruń
Czas trwania: 16 godzin (2 dni x 8 godzin)
Forma szkolenia: warsztaty (wykład, ćwiczenia)

MICROSOFT EXCEL- kurs podstawowy

Szkolenie skierowane jest zarówno do osoby nie mające do tej pory kontaktu z MS Excel jak również początkującego użytkownika, pragnącego efektywniej wykorzystać możliwości arkuszy kalkulacyjnych.

Warsztaty pozwolą uczestnikowi zapoznać się z możliwościami MS Excel w zakresie niezbędnym do podstawowej pracy. Ćwiczenia i zadania stawiane przed uczestnikiem oparte zostały o pracę nad konkretnym przypadkiem, który może pojawić się w życiu zawodowym. Program warsztatów realizowany jest w koncepcji projektu. Poprzez realizację kamieni milowych, krok po kroku, cel główny zostaje osiągnięty.
Powyższa organizacja warsztatów pozwala wprowadzić uczestnika w realia zawodowe, gdzie cel zostaje wyznaczony przez przełożonego, a do pracownika należy zebranie niezbędnych danych, ich obróbka (wraz z oczyszczeniem), analiza i prezentacja wyniku w sposób najbardziej efektywny.
Równie ważnym celem warsztatów jest nabycie wiedzy i umiejętności związanych z samodzielnym poszukiwaniem odpowiedzi na pytania odnoszące się do zadań w MS Excel.

Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne na stronie: www.konsiglio.pl

ZAPRASZAMY!

KONSIGLIO
www.konsiglio.pl
tel. 662 034 413


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl